• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • شرایط عجیب در فصل جدید منچسترسیتی

شرایط عجیب در فصل جدید منچسترسیتی

منچسترسیتی در صورت صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا، با ۶۱ بازی در این فصل به طور متوسط ​​هر چهار روز یک بازی داشته است. البته پپ گواردیولا، سرمربی موفق و پرافتخار سیتی در دوران حضور در بارسلونا ۶۴ مسابقه در سال ۲۰۱۲ و ۶۲ دیدار در سال ۲۰۱۱ را نیز تجربه کرده، اما اوضاع این فصل فوتبال در اروپا را خاص تر از همیشه توصیف کرده است.

گواردیولا گفت: “وقتی هر سه روز بازی می کنید، فرصت ندارید مسائل را به وضوح و دقت بررسی کنید. همیشه حواس شما معطوف به بازی بعدی است، در ادامه باید سفر کرده، سپس دوباره تیم را سازماندهی کنید و در ادامه چیزهای دیگری پیش روی شماست. البته این شرایط همیشه برای من بوده و به نظر من دشوارترین موضوع برنامه شلوغ و انجام بازی های متعدد در طول یک فصل است. اما تفاوت در اینجا شرایط قرنطینه در انگلیس بوده و در این شرایط، اوضاع زندگی ما کاملا تغییر کرده است.

این روند باعث شده که این فصل برای همه بسیار خاص و ویژه باشد. ما تا همینجا نیز فاتح یک عنوان شده، نزدیک به کسب یک قهرمانی دیگر هستیم و سپس بازی فینال گونه دیگری مقابل پاری سن ژرمن در روز سه شنبه در پیش داریم. این شرایط عجیب و استثنایی بوده است. کار ما در این فصل رفتن به خانه، بازی، خانه و مسافرت است. ما وقت نداریم استراحت کنیم و ببینیم چه اتفاقی افتاده است. البته در این اوضاع اگر پیروز شوید همه چیز آسان تر پیش می رود.”

  رونالدو: جام جهانی بدون پرتغال معنا ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان