• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • ماموریتی بسیار دشوار برای بارسا: فروش فیلیپ کوتینیو

ماموریتی بسیار دشوار برای بارسا: فروش فیلیپ کوتینیو

پیام جوان: به نقل از ورزش سه، فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی فصل گذشته را دائماً با مصدومیت دست و پنجه نرم کرد و آسیب دیدگی او از ناحیه زانو باعث شد که نتواند بازی های زیادی در ترکیب بارسا انجام دهد. او نیم فصل دوم را به طور کامل از دست داد.

روزهای کابوس وار او در نوکمپ همچنان ادامه دارد و این در حالی است که بارسلونا هزینه زیادی برای جذب این بازیکن از لیورپول صرف کرده بود اما کوتینیو هیچ گاه نتوانست انتظارات این تیم و هوادارانش را برآورده کند.

کوتینیو که در برزیل دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته و البته هنوز به بهبودی کامل هم دست پیدا نکرده، منتظر چراغ سبز پزشکان برای بازگشت به تمرینات است. ستاره برزیلی که گفته می شد قرار است به مارسی برود، همچنان وضعیتی مبهم دارد و به نظر فروش او برای بارسا ماموریتی بسیار دشوار است.

هیچ باشگاهی حاضر نمی شود برای بازیکنی که ماه ها مصدوم بوده، هزینه کند و به نظر کوتینیو حداقل تا ژانویه ماندنی خواهد بود. کوتینیو اگر بتواند به تمرینات گروهی اضافه شود، احتمالا یا برابر سالزبورگ(13 روز دیگر) یا برابر یوونتوس در جام خوان گامپر به میدان خواهد رفت تا میزان آمادگی بدنی اش سنجیده شود.

بارسا گزینه انتقال قرضی کوتینیو را نیز تحت بررسی دارد و اگر کوتینیو بتواند در بازی های دوستانه خوش بدرخشد، کار باشگاه برای انتقالش را ساده تر خواهد کرد. باشگاه کاتالان معتقد است که احتمالا از لیگ برتر برای کوتینیو پیشنهاد دریافت خواهد کرد. او سال هایی عالی در لیورپول داشت و در انگلیس امتحان خود را به خوبی پس داده است.

  واکنش سرمربی تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ به خبر توافق سردار آزمون با باشگاه لیون فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان