• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تیم ملی تکواندو ایران کار خود را با یک طلا و دو برنز در بیست و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا آغاز کرد

تیم ملی تکواندو ایران کار خود را با یک طلا و دو برنز در بیست و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا آغاز کرد

پیام جوان: به گزارش مهر، با کسب مدال طلا توسط دختر المپیکی ایران، تیم ملی تکواندو ایران کار خود را با یک طلا و دو برنز در بیست و پنجمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات امروز جمعه سوم تیرماه با حضور ۳۸۶ تکواندوکار از ۳۴ کشور به میزبانی کره جنوبی در سالن «هوبان» شهر چانچئون آغاز شده و تا روز دوشنبه هفتم تیرماه ادامه خواهد داشت. تیم ملی ایران در روز نخست این مسابقات سه نماینده داشت که حاصل تلاش آنها یک طلا و دو برنز بود.

ناهید کیانی نماینده شایسته وزن ۵۳- کیلوگرم کشورمان در مبارزه پایانی برای کسب مدال طلا به دیدار «چاروس کامایوا» نفر ۱۳ رنکینگ جهانی و دارنده مدال طلا قهرمانی آسیا و ارتشهای جهان از ازبکستان رفت و در نهایت دو بر صفر و با نتایج ۷ بر ۲ و ۱۷ بر ۹ صاحب پیروزی شد و با شایستگی روی سکوی نخست ایستاد.

کیانی دور نخست استراحت داشت و سپس ۲ بر یک (راند اول ۸ – ۳) و (راند دوم ۱۵ -۳) برابر کانابال از فیلیپین به برتری رسید. قهرمان آسیا در دیدار دوم نیز با برتری ۲ بر صفر (راند اول: ۶-۴) و (راند دوم ۱۲-۲) برابر «وانگ ژیالو» از کشور چین به فینال راه پیدا کرده بود.

در مبارزات امروز دانیال بزرگی در وزن ۶۸- کیلوگرم و زهرا شیدایی در وزن ۵۷- کیلوگرم به نشان برنز دست پیدا کرده بودند.

این رقابتها فردا شنبه با برگزاری رقابتهای اوزان ۵۸- و ۷۴- کیلوگرم مردان، ۴۹- و ۶۲- کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود.

  دلیل عجیب بارسلونا برای فروش لوئیس سوارز

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان