• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • آنتوان گریزمان و بازنشستگی در لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا؟

آنتوان گریزمان و بازنشستگی در لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا؟

آنتوان گریزمان در سال 2019 از اتلتیکو مادرید به بارسا پیوست و اتلتیکو از درآمد حاصل از این انتقال برای به خدمت گرفتن ژوائو فلیکس از بنفیکا استفاده کرد.

ستاره فرانسوی در این مدت موفق نشده در حد و اندازه هایی که از او انتظار می رفت، ظاهر شود و بارسا دو فصل پیاپی است که موفق به قهرمانی در لالیگا نمی شود.

در دو سال اخیر و خصوصا در ماه های ابتدایی بارها شایعاتی در مورد بروز اختلاف بین آنتوان گریزمان و لیونل مسی در رختکن بارسلونا وجود داشت، اما کم کم این اخبار کمرنگ تر شد. اخیرا مهاجم فرانسوی بارسلونا فاش کرد روزهای دشواری هم در بارسلونا داشته، اما فصل بعد و با حضور بازیکنان جدید، شرایط بهتر می شود.

گریزمان سه سال دیگر با بارسا قرارداد دارد و هرچند اخباری در مورد بازگشت او به اتلتیکو شنیده می شود، ولی به نظر نمی رسد نه او و نه بارسا تمایلی برای جدایی داشته باشند. گریزمان چند بار در مصاحبه های خود گفته بود که دوست دارد در پایان فوتبالش به لیگ آمریکا برود.

او یک بار دیگر بر این مساله تاکید کرد و گفت:« هنوز سه سال از قراردادم با بارسلونا باقی مانده است. قراردادم تا سال 2024 است و بعد از آن فکر می کنم زمان مناسبی باشد که به آمریکا بروم. این کشور و فرهنگش را دوست دارم؛ ضمن این که لیگ بسکتبال NBA و عطش برای چالش های جدید نیز مرا به سمت آمریکا می کشاند.

دوست دارم فوتبالم را در لیگ MLS به پایان برسانم اما قطعا برای تفریح به آنجا نمی روم و می خواهم بدرخشم و قهرمان شوم.»

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.