• Home
  • >
  • ایران و جهان
  • >
  • مأموران اطلاعات سپاه پاسداران، پیکر رضا حقیقت‌نژاد خبرنگار را پس از انتقال به ایران ربوده و به مکان نامعلومی منتقل کرده‌اند

مأموران اطلاعات سپاه پاسداران، پیکر رضا حقیقت‌نژاد خبرنگار را پس از انتقال به ایران ربوده و به مکان نامعلومی منتقل کرده‌اند

پیام جوان: گزارش‌های دریافتی رادیو فردا حاکی است که مأموران اطلاعات سپاه پاسداران روز چهارشنبه چهارم آبان پیکر رضا حقیقت‌نژاد، خبرنگار رادیو فردا، را پس از انتقال به ایران ربوده و به مکان نامعلومی منتقل کرده‌اند.

به گزارش رادیو فردا، بر اساس اطلاعات دریافتی از همشهری‌های رضا حقیقت‌نژاد، ربایش پیکر این خبرنگار با سابقه و سرشناس در حالی است که پیشتر مجوز دفن جنازه او در زادگاهش صادر شده بود.

رضا حقیقت‌نژاد بامداد روز ۲۵ مهر و پس از یک دوره دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان، در بیمارستان شاریته برلین درگذشت و روز سوم آبان پیکر او برای دفن در ایران به کشور منتقل شده بود.

ولی مأموران امنیتی پس از رسیدن تابوت حامل پیکر او، جنازه او را ربودند و به مکان نامعلومی منتقل کردند.

اطلاعات تازه رادیو فردا حاکی است که خانواده آقای حقیقت‌نژاد تحت فشار قرار گرفته‌اند تا پیکر او را فوری به خارج از شیراز منتقل و تا ساعت چهار عصر در قبرستان دیگری دفن کنند ولی خانواده در برابر این خواسته مقاومت می‌کنند و جنازه همچنان در اختیار نیروهای امنیتی است.

رضا حقیقت‌نژاد از شش ماه پیش متوجه بیماری سرطان روده بزرگ و متاستاز آن به کبد خود شد و معالجاتش را در پراگ در جمهوری چک و سپس در برلین آلمان پی گرفت، اما به‌رغم جراحی روده و شروع شیمی‌درمانی، نهایتاً کبد و کلیه‌های او از کار افتادند و درگذشت.

  For Joe Biden, Charlottesville defines the Trump presidency

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان