سه شوک صعودی به بازار ارز تهران

پیام جوان: به گزارش اقتصادنیوز، بازار دلار هرات در چهارمین روز هفته جاری با گپ مثبت بازار شد. نرخ دلار هرات امروز 80 تومان از قیمت بسته شده دیروز بالاتر بود.

3 شوک صعودی به بازار ارز تهران
قیمت دلار هرات در آغاز معاملات امروز 32 هزار و 480 تومان بود و در نیمه روز بر روی 32 هزار و 600 تومان قرار گرفت. این قیمت در مقایسه با عصر دیروز 200 تومان رشد را نشان می دهد. در سلیمانیه هم بازیگران ارزی توانستند کانال 33 هزار تومان را فتح کنند.

نرخ حواله درهم جهش صعودی را ثبت کرد
از سوی دیگر نرخ حواله درهم امروز جهش صعودی را ثبت کرد. قیمت درهم امروز تا نزدیک 9 هزار و 100 تومان بالا رفت. نرخ برابری درهم به دلار 33 هزار و 387 تومان بدست امد که نسبت به قیمت نقدی نزدیک به 600 تومان فاصله دارد. از نظر برخی از معامله گران فاصله مذکور ممکن است بر روی انتظارات صعودی معامله گران دلار اثر بگذارد با این حال باید دید هراس از مداخله ارزی بازاساز در بین معامله گران کم رنگ خوهد شد یا خیر.

3 شوک صعودی یاد شده به قیمت دلار تهران موجب شد بازیگران ارزی در بازار ارز به پا خیزند و بار دیگر به سمت مرز 32 هزار و 800 توما حرکت کنند. با این حال رفتار دلار در چند وقت گذشته حکایت از نوسان دلار 32 هزار و 600 تا 32 هزار و 800 تومان دارد و بازیگران ارزی در دهه دوم و سوم مهر ماه نتوانسته اند دلار را بالای مرز 32 هزار و 800 تومان برسانند.قیمت دلار تهران در نیمه روز به 32 هزار و 850 تومان رسید .

  نرخ روز دلار و یورو در بازار امروز تهران - شنبه ۱۵ آبان

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان