• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • امضای قرارداد هافبک فصل گذشته سن‌پولتن اتریش با پرسپولیس

امضای قرارداد هافبک فصل گذشته سن‌پولتن اتریش با پرسپولیس

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، فعالیت پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی به‌صورت جدی ادامه دارد و مسؤولان این باشگاه در ادامه تلاش‌ها برای جذب نفرات مدنظر یحیی گل‌محمدی برای پُر کردن جای خالی نفرات جدا شده، امروز یک بازیکن دیگر را به خدمت گرفتند تا تیم قدرتمندی وارد لیگ قهرمانان آسیا و فصل جدید لیگ برتر کنند.

رضا اسدی که یکی از گزینه‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس طی هفته‌های اخیر عنوان می‌شد، پس از بررسی پیشنهاداتش در نهایت تصمیم گرفت تیم محبوب خود را انتخاب کند و قراردادی رسمی با پرسپولیس به امضاء برساند.

این بازیکن که پس از یک سال حضور موفق در تراکتور و تجربه قهرمانی در جام حذفی با این باشگاه راهی اتریش شد و برای سن‌پولتن به میدان رفت، پس از یک فصل عضویت در این تیم تصمیم به جدایی گرفت تا دوباره به ایران برگردد و برای پرسپولیس به میدان برود.

اسدی در لیست فرهاد مجیدی نیز حضور داشت، اما ترجیح داد پرسپولیسی شود که مذاکرات سرخ‌پوشان نیز با او مثبت بود و این بازیکن پس از بازگشت به ایران که دو شب قبل انجام شد، دقایقی قبل قراردادش را نهایی کرد و خرید جدید سرخ‌پوشان لقب گرفت.

او که زیر نظر علی دایی در نفت تهران به کار گرفته شد و در سایپا هم دو فصل شاگرد او بود، پس از بازی در تراکتور و سن‌پولتن، حالا یک تجربه جدید را با حضور در پرسپولیس به دست می‌آورد و در خط میانی سرخ‌پوشان جانشین احمد نوراللهی خواهد شد که راهی شباب الاهلی امارات شده است.

قرارداد رضا اسدی، هافبک جدید پرسپولیس با این باشگاه به مدت یک فصل امضاء شده است

  دردسر جدید باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب خارجی‌های این تیم

باشگاه پرسپولیس پیش از این با رضا دهقانی، سید علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی را به خدمت گرفته بود و رضا اسدی چهارمین بازیکنی است که در نقل و انتقالات به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان