• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • رفت و برگشت قیمت دلار بازار آزاد تهران در مرز حساس

رفت و برگشت قیمت دلار بازار آزاد تهران در مرز حساس

پیام جوان: به گزارش اقتصادنیوز، قیمت دلار در بازار ارز امروز چهارشنبه 27 مهر ماه مورد حمایت بازار های مجاور ایران قرار گرفت و توانست مرز حساس 32 هزار و 800 تومان را پس بگیرد.

رفت و برگشت قیمت دلار تهران در مرز حساس
نرخ دلار امروز تا محدوده 32 هزار و 880 تومان بالا رفت. این قیمت نسبت به روز گذشته 180 تومان بالاتر بود.اسکناس آمریکایی در نیمه ظهر بر روی 32 هزار و 820 تومان قرار گرفت.

نرخ دلار حبس شد؟
عده ای از معامله گران می گفتند بازار ساز نرخ دلار را در محدوده 32 هزار و 500 تومان تا 32 هزار و 800 تومان حبس کرده است و در 10 روز گذشته بیشترین فعالیت دلار در همین محدوده بوده است. البته 16 مهر ماه بازیگران ارزی توانستند برای سومین بار در ماه جاری به کانال 33 هزار تومان بوسه بزنند اما با مداخله ارزی بازارساز از کانال مذکور عقب نشینی کردند.

خط قرمز قیمت دلار در تهران
عده از معامله گران باور دارند که مرز یاد شده به خطر قرمز بازار ساز تبدیل شده و به همین دلیل در چند وقت گذشته قیمت دلار زیر مرز 33 هزار تومان در حال نوسان بوده است.

افزیش قیمت دلار در بازار های مجاور
قیمت دلار در هرات امروز تا 32 هزار و 600 تومان بالا رفت. این قیمت در مقایسه با دیروز 250 تومان گران تر بود.ظهر امروز نرخ دلار هرات با 32 هزار و 500 تومان معامله شد.

نرخ دلار سلیمانیه امروز به کانال 33 هزار تومان رسید و تا 33 هزار و 50 تومان بالا رفت که نسبت به روز گذشته تقریبا 100 تومان رشد را نشان می دهد.

  روند نزولی نرخ ارز در بازار امروز تهران - سه شنبه ۲۰ مهر

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان