• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • قیمت دلار در بازار آزاد امروز تهران – پنجشنبه ۲۱ مهر

قیمت دلار در بازار آزاد امروز تهران – پنجشنبه ۲۱ مهر

پیام جوان: به گزارش اقتصادنیوز، روز گذشته بازار دلار برای دومین بار در هفته جاری از رونق افتاد و حجم خرید و فروش ها کم شد.

بازار دلار از رونق افتاد
صدور یک فراخوان در فضای مجازی برای تجمعات موجب شد بازیگران ارزی عقب نشینی کنند و کمتر در بازار دلار حاضر شوند. از سوی دیگر فشار فروش در هرات و سلیمانیه باعث شد بازیگران ارزی تهران چاره ای جز کاهش قیمت نداشته باشند. قیمت دلار در معاملات نقدی دیروز در محدوده 32 هزار و 600 تومان به فروش رسید که در مقایسه با عصر سه شنبه 100 تومان پایین تر بود.

پیش بینی قیمت دلار در بازار امروز
عده ای از معامله گران با اشاره به رفتار دلار در وضعیت اختلال اینترنتی و تجمعات معتقدند احتمالا امروز هم اسکناس آمریکایی در تهران نوسان محدودی را ثبت کند.

دسته ای از بازیگران ارزی با اشاره به نوسانات قیمت دلار در هفته جاری می گفتند اسکناس آمریکایی چند بار در شکستن محدوده ۳۲ هزار و ۸۰۰ تومان ناکام بوده است. به همین دلیل احتمالا بازار با فشار فروش همراه شود.

با عقیده معامله گران در صورتی که نرخ دلار بالای مرز 32 هزار و 800 تومان تثبیت بدهد این امر ممکن است موجب صعود دلار تا 33 هزار و 300 تومان شود . با این حال بازار در هفته های اخیر از این محدوده نتوانسته است که عبور کند و دور از ذهن است که در روز جاری نیز چنین اتفاقی رخ دهد.

بازار درهفته جاری چند بار نشان داد که به راحتی حمایت ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومانی را از دست نخواهد داد. به همین دلیل، دشوار است که در روز جاری، دلار حتی در صورت عقب نشینی به زیر سطح ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان، بتواند حمایت قوی ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان را از دست بدهد.

  ریزش بیت کوین در طی روزهای گذشته چه میزان ضرر را برای فعالان بازار رمزارزها به همراه داشت؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان