• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • قیمت دلار در بازار آزاد تهران صعودی شد

قیمت دلار در بازار آزاد تهران صعودی شد

پیام جوان: به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز سه شنبه ۱۹ مهر ماه عده ای از معامله گران می گفتند که گزارش جدید آژانس درباره فعالیت‌ هسته‌ای ایران نرخ دلار را صعودی کرد.

قیمت دلار صعودی شد
قیمت دلار امروز از نیمه کانال ۳۲ هزار تومان فاصله گرفت و به سمت مرز مقاومتی ۳۲ هزار و ۸۰۰ تومان خیز برداشت. هر برگ اسکناس آمریکایی ظهر امروز در محدوده ۳۲ هزار و ۷۵۰ تومان به فروش رسید. این قیمت در مقایسه با دیروز تقریبا ۲۵۰ تومان بالاتر بود.

احتمالا ورود موج جدید خریدارن به بازار دلار؟
برخی از فعالان بازار معتقد بودند در صورتی که نرخ دلار بالای مرز مقاومتی ۳۲ هزار و ۸۰۰ تومان برود و در این مرز باقی بماند احتمالا موج جدید خریدارن وارد بازار شوند و نرخ دلار وارد کانال ۳۳ هزار تومان شود. از سوی دیگر برخی از معامله گران باور داشتند بازارساز احتمالا اجازه کانال شکنی به دلار را نخواهد داد.

افزایش قیمت دلار در بازارهای همسایه
افزایش قیمت دلار فقط در تهران نبود و بازارهای همسایه امروز برخلاف دیروز آرایش صعودی به خود گرفتند و همین امر موجب شد قدرت معامله گران تهران تقویت شود و بازار به دست معامله گران افزایشی بیفتد.

نرخ دلار در بازار هرات امروز از مرز مقاومتی ۳۲ هزار و۲۰۰ تومان بالاتررفت. با عبور دلار از مرز مقاومتی یاد شده تقاضای جدید وارد بازار شد و اسکناس آمریکایی به سمت نیمه کانال ۳۲ هزار تومان حرکت کرد. نرخ دلار هرات ظهر امروز بیش از ۴۰۰ تومان افزایش را ثبت کرد. هر برگ اسکناس آمریکایی ظهر امروز در بازار یاد شده ۳۲ هزار و۴۶۰ تومان بود .

  قیمت دلار و یورو در صرافی‌های تهران - چهارشنبه ۲۰ بهمن

در سلیمانیه هم معامله گران به سمت کانال ۳۳ هزار تومان هجوم بردند و نرخ دلار به یک قدمی کانال مذکور رسید. رشد دلار سلیمانیه در حالی است که روز گذشته قیمت دلار سلیمانیه ۲۰۰ تومان کاهش را تجربه کرد و به روی ۳۲ هزار و ۶۰۰ تومان قرار گرفته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان