• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اعزام تیم‌های ملی اسنوکر در هر سه بخش مردان، زنان و پیشکسوتان به مسابقات قهرمانی جهان در ترکیه

اعزام تیم‌های ملی اسنوکر در هر سه بخش مردان، زنان و پیشکسوتان به مسابقات قهرمانی جهان در ترکیه

پیام جوان: به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، بر اساس تقویم فدراسیون جهانی، دوره جدید مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان آبان ماه به میزبانی ترکیه و در آنتالیا برگزار خواهد شد.

این رقابت‌ها همزمان در سه بخش مردان، بانوان و پیشکسوتان برگزار می‌شود و قرار است نمایندگان ایران هم در هر سه بخش حضور داشته باشند.

کامران شهلا مدیر تیم‌های ملی با اعلام این خبر گفت: ترکیب هر یک از تیم‌های اعزامی به ترکیه متشکل از سه اسنوکرباز خواهد بود. البته تنها حضور امیر سرخوش در ترکیب اعزامی قطعی و نهایی است. سایر ورزشکاران اعزامی هنوز مشخص نشده‌اند.

وی در مورد نحوه تعیین و معرفی ترکیب تیم‌های اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان گفت: بر اساس رنکینگ ملی ورزشکاران، چهار نفر از بهترین‌ها در هر بخش را به اردوی آماده سازی دعوت می‌کنیم. در قالب این اردوهای تمرینی و بر اساس ارزیابی فنی، نفرات منتخب مشخص می‌شوند.

شهلا با یادآوری اینکه فدراسیون بولینگ و بیلیارد حضور در مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان در رده سنی زیر ۱۸ و ۲۱ سال (مردادماه – بخارست رومانی) را هم در برنامه دارد، خاطرنشان کرد: بعد از این رقابت‌ها، روند اردوها و انتخابی‌های داخلی برای مسابقات جهانی ترکیه و ترکیب اعزامی به آن آغاز می‌شود.

مدیر تیم‌های ملی با اشاره به جایگاه ایران در رنکینگ جهانی و اینکه رده دوم و نهم مردان و بانوان جهان در اختیار ایران است، ابراز امیدواری کرد که شرکت در مسابقات ۲۰۲۲ قهرمانی جهان به حفظ و حتی بهبود این جایگاه‌ها کمک کند.

  ابراز رضایت استیون جرارد، سرمربی استون ویلا، از عملکرد بازیکنان تیمش در برابر لیورپول

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان