مالیات بنزین در کالیفرنیا از 1 جولای افزایش می‌یابد

پیام جوان: به گزارش کی تی وی یو، پس از اینکه رهبران قانونگذار پیشنهاد فرماندار گاوین نیوسام را برای تعلیق افزایش برای کمک به رانندگان برای مقابله با افزایش سرسام آور قیمت بنزین، رد کردند، مالیات بنزین کالیفرنیا قرار است در اول جولای افزایش یابد.

میزان افزایش چقدر است؟

افزایش مالیات سالانه بر بنزین قرار است در 1 جولای 2022 با افزایش 5.6 درصدی انجام شود. این باعث می شود مالیات فعلی به 53.9 سنت در هر گالن برسد که یک جهش 2.8 سنت است.

زمانی که افزایش تورمی اعمال شود، رانندگان نزدیک به 3 سنت بیشتر به ازای هر گالن پرداخت خواهند کرد. این مالیات بر قیمت بنزین در کالیفرنیا است که به طور متوسط ​​حدود 6.40 دلار در هر گالن است.

چرا این افزایش قیمت اتفاق می‌افتد؟

این افزایش خودکار به دلیل لایحه 1 سنا است که در سال 2017 به تصویب رسید و هر سال مالیات غیر مستقیم سوخت را افزایش می دهد.

قیمت های کالیفرنیا در مقایسه با سایر نقاط کشور چگونه است؟

کالیفرنیا در حال حاضر بالاترین مالیات بر بنزین را در ایالات متحده دارد.

قیمت بنزین در کالیفرنیا بالاترین قیمت در کل ایالات متحده است و در برخی از مناطق این ایالت به 7 دلار در هر گالن می رسد.

متوسط ​​قیمت هر گالن بنزین معمولی در لس آنجلس روز دوشنبه برای هفتمین بار در هشت روز گذشته پس از یک رگه طولانی افزایش که آن را به رکورد بالایی رساند، کاهش یافت و با چهار دهم سنت کاهش به 6.418 دلار رسید.

قیمت اورنج کانتی نیز برای هفتمین بار در هشت روز گذشته کاهش یافت و با 1.2 سنت کاهش به 6.348 دلار رسید. همچنین قبل از سقوط در 13 جون رکوردی را برای 16 روز متوالی ثبت کرد. میانگین قیمت اورنج کانتی 6 سنت کمتر از یک هفته قبل است.

  نوزاد ربوده شده در سن حوزه پیدا شد؛ 3 مظنون در بازداشت

درآمد ناشی از این افزایش قیمت در کجا مصرف می‌شود؟

به گفته دولت، بیشتر پول برای تعمیر چاله‌ها و بازسازی جاده‌ها و پل‌ها و بهبود حمل‌ونقل عمومی مصرف می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان