• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • هزینه‌های مراقبت از کودک در کالیفرنیا می‌تواند به 3300 دلار در ماه برسد

هزینه‌های مراقبت از کودک در کالیفرنیا می‌تواند به 3300 دلار در ماه برسد

پیام جوان: به گزارش فاکس 40، یک نظرسنجی نشان داد که مراقبت از کودکان در کالیفرنیا از گران‌ترین خدمات در سرتاسر ایالات متحده است. طبق نظرسنجی Care.com، هزینه مراقبت از کودکان در کالیفرنیا و در سال 2022  رتبه 4 را در کشور از نظر هزینه های مراقبت دارد.

این نظرسنجی نشان داد که نرخ هفتگی یک پرستار بچه تمام وقت در کالیفرنیا 829 دلار است. وقتی آن را جمع کنید، به بیش از 3300 دلار در ماه می رسد.

هزینه استخدام یک پرستار بچه در کالیفرنیا ۱۹ درصد بالاتر از میانگین ملی ۶۹۴ دلار است.

مهدکودک گزینه بسیار مقرون به صرفه تری است، اما همچنان در کالیفرنیا گران است. طبق این نظرسنجی، نرخ هفتگی مهدکودک در یک مرکز مراقبت از کودکان 286 دلار است که 26 درصد بیشتر از میانگین ملی 226 دلاری است.

میزان هزینه های مراقبت از کودک می تواند بر اساس سن کودک شما متفاوت باشد. یک مطالعه توسط موسسه سیاست اقتصادی نشان داد که هزینه نگهداری از یک نوزاد در کالیفرنیا به طور متوسط ​​16945 دلار در سال است که این مبلغ به بیش از 1400 دلار در ماه می رسد.

این گزارش بیان می‌کند که برای خانواده‌ای که درآمد متوسط ​​​​خانوار را دارد، مراقبت از کودکان 25٪ از بودجه آنها را می خورد – و این در صورتی است که آنها فقط یک فرزند داشته باشند. یک خانواده متوسط ​​با دو فرزند، یکی شیرخوار و دیگری 4 ساله، باید ماهیانه 2368 دلار هزینه مراقبت از کودکان بپردازد.

نظرسنجی Care.com بیان می‌کند که نقاطی در کشور که هزینه مراقبت از کودکان بیشتر از کالیفرنیا است، واشنگتن، ماساچوست و ناحیه کلمبیا هستند.

  تصادف مرگبار در نزدیکی Hollister سن حوزه

کلورادو، اورگان، نیویورک، کانکتیکات، نیوجرسی و ورمونت در رتبه های بعدی قرار دارند.

در سراسر کشور، هزینه های مراقبت از کودکان در حال افزایش است. پنجاه و هشت درصد از خانواده ها انتظار دارند در سال 2022 بیش از 10000 دلار برای مراقبت از کودکان خرج کنند که 13 درصد نسبت به سال 2019 افزایش یافته است. در این بین، بیش از نیمی از خانواده ها می گویند که حداقل یک پنجم درآمد خود را صرف مراقبت از کودکان می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان