هزاران پرواز در آستانه روز پدر لغو شدند

پیام جوان: به گزارش کرون4، بیش از 2000 پرواز در داخل، یا خارج از ایالات متحده که قرار بود بین جمعه و یکشنبه انجام شود لغو شده و نزدیک به 14000 پرواز دیگر در آستانه روز پدر به تعویق افتاده اند.

وب سایت FlightAware گزارش کرد که 1473 پرواز در روز جمعه لغو و 8958 پرواز با تاخیر انجام شده است، همچنین 818 پرواز در روز شنبه لغو شده و 4884 پرواز نیز در این روز تاخیر داشته‌اند. در ادامه، 419 پروازی که برای یکشنبه برنامه ریزی شده بود از عصر شنبه لغو شده است.

این اختلالات در بحبوحه ترافیک سنگین فرودگاه‌های این هفته رخ می دهد. ارقام ارائه شده توسط اداره امنیت حمل و نقل (TSA) نشان می دهد که 2,438,784 نفر در روز جمعه از پست های بازرسی فرودگاه عبور کردند. این بالاترین ترافیک ثبت شده توسط آژانس از 28 نوامبر 2021 است.

صنعت خطوط هوایی در طول شروع همه‌گیری دچار کاهش درآمد شد، زیرا این بیماری، مردم را از سفر رفتن منصرف کرد. همچنین برخی از خطوط هوایی در اوایل سال جاری اعلام کردند که پس از اعلام بیماری برخی از کارکنان خود مجبور به قطع پروازها شدند.

خطوط هوایی بزرگ از جمله دلتا و ساوت‌وست نیز هزاران پرواز را از برنامه‌های خود برای تابستان امسال حذف کرده‌اند و به عواملی مانند کمبود نیروی کار، مشکلات فروشندگان و COVID-19 اشاره کرده‌اند.

در برخی موارد، شرایط جوی شدید نیز باعث لغو و تاخیر پروازها در ماه های اخیر شده است.

پیت بوتیگیگ، وزیر حمل و نقل، در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس در روز شنبه گفت که ایالات متحده ممکن است خطوط هوایی را در صورت ادامه اختلال در تعداد زیاد پروازها جریمه کند.

  شلیک افسران به مرد مسلح فرودگاه سن فرنسیسکو

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان