• Home
  • >
  • ویدئوهای شما
  • >
  • کسبه شهرستان کازرون در استان فارس نیز در اعتراض به شرایط اقتصادی، بازار این شهر را تعطیل کردند

کسبه شهرستان کازرون در استان فارس نیز در اعتراض به شرایط اقتصادی، بازار این شهر را تعطیل کردند

پیام جوان: به گزارش رادیو فردا، یک روز پس از تجمع اعتراضی شماری از بازاریان تهران، کسبه شهرستان کازرون در استان فارس نیز در اعتراض به شرایط اقتصادی بازار این شهر را تعطیل کردند.

ویدئوهایی که روز دوشنبه، ۲۳ خرداد، از وضعیت بازار کازرون منتشر شده، مغازه‌های این بازار را در حالت تعطیل و اعتصاب نشان می‌دهد.

اقدام کسبه شهر کازرون در تعطیل کردن بازار فردای روزی رخ داده است که کسبه امین‌حضور تهران، با بستن مغازه‌های خود و برگزاری تجمع اعتراضی، شعار «ببندید، ببندید» سر دادند.

روز گذشته نیز سه‌راه امین‌حضور تهران صحنه تجمع اعتراضی کسبه و بازاریان و برخورد خشن نیروی انتظامی برای متفرق کردن معترضان بود.

با این‌که دلیل تجمع اعتراضی در سه‌راه امین‌حضور «افزایش بی‌ضابطه مالیات بخش خصوصی» اعلام شد، اما براساس گزارش‌های تأییدنشده، افزایش قیمت دلار و رسیدن آن به رکورد تاریخی ۳۳ هزار تومان در روز یکشنبه ۲۲ خرداد جرقه این تجمع بوده است.

شکل‌گیری تجمع کسبه در امین‌حضور تهران هم‌‌زمان شد با برگزاری تجمع بازنشستگان تأمین اجتماعی در شماری از شهرهای ایران از جمله کرمانشاه، اهواز، اصفهان، اراک، ساری، بندرعباس، مشهد، بروجرد، اردبیل، شیراز و تهران که به افزایش ۱۰ درصدی حقوق خود اعتراض دارند.

بر اساس ویدئوهای منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی، تجمع بازنشستگان معترض در شهر بندرعباس در روز دوشنبه نیز ادامه یافته است.

با استفاده از گزارش‌های شهروندی در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت رادیو فردا

  Liverpool: Where does Champions League 'classic' rank in competition's great games?

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان