• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • پائولو مالدینی فاش کرد که فقط برای حضور در باشگاه میلان وارد عرصه مدیریت ورزشی شده است

پائولو مالدینی فاش کرد که فقط برای حضور در باشگاه میلان وارد عرصه مدیریت ورزشی شده است

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، شب گذشته میلان پس از کسب پیروزی ۳-۰ مقابل ساسولو برای نوزدهمین بار در تاریخ خود قهرمان سری آ شد. این اولین اسکودتو باشگاه در ۱۱ سال اخیر و البته اولین قهرمانی پائولو مالدینی در سمت مدیر ورزشی این باشگاه بود. حالا پائولو مالدینی مدعی شد دست از یادگیری برنمی دارد و البته تغییر شرایط این باشگاه در فصول اخیر دشوار بوده است.

پائولو مالدینی گفت: “فقط به خاطر میلان مدیر ورزشی شدم و این هدفی نبود که من پس از پایان دوران ورزشی ام در موردش برنامه ریزی کرده باشم. من زمان گذاشته، سعی کردم شرایط را درک کرده و یاد بگیرم، منتظر لحظه مناسب ماندم و البته خوش شانس بودم.

ما تیم جوانی داریم و این بازیکنان نیاز به اعتماد دارند. یکی از رازهای این سه سال احترام گذاشتن بازیکنان به خواسته های ما بود. موارد زیادی اتفاق افتاد و ما همیشه یک برنامه و یک ایده روشن داشتیم. این همان کاری است که ما باید به عنوان مدیران باشگاه انجام دهیم. چگونه توانستم اوضاع را در میلان تغییر دهد؟ سخت بود، اما من همیشه می گویم که میلان یک باشگاه منحصر به فرد است. ما دی‌ان‌ای منحصر به خودمان و هواداران خاصی داریم که ما را به سمت جلو سوق می‌دهند. فرهنگ باشگاه باعث می‌شود تا پروسه رسیدن به سطح دلخواه خیلی طول نکشد.

همه ما بسیار خوشحالیم، اما شما هرگز نباید از یادگیری دست بکشید. من نیز مدیر جوانی هستم و این چهارمین فصل فعالیت من است، اما هیچ وقت از یادگیری دست نمی کشم و بازیکنان جوان می توانند بیشتر و بیشتر تلاش کنند. آنها انرژی فوق العاده ای داشته و البته به اعتماد نیاز دارند.”

  حضور ثابت کریم بنزما در بازی امشب رئال برابر پی اس جی

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان