• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اقدام عجیب و خارج از عرف باشگاه آینتراخت در قبال فیلیپ کاستیچ، در نهایت به سود هر دو طرف تمام شد

اقدام عجیب و خارج از عرف باشگاه آینتراخت در قبال فیلیپ کاستیچ، در نهایت به سود هر دو طرف تمام شد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، یک روز پس از اتمام انتقالات تابستانی 2021، فیلیپ کاستیچ، مهاجم صرب تیم فرانکفورت به دلیل ناکامی در انتقال به لاتزیو از دست مدیران باشگاه آلمانی به شدت عصبانی بود. بیانکوچلستی بعد از واگذاری خواکین کوریا به اینتر برای جذب جانشین این بازیکن وارد عمل شده و برای خرید فیلیپ کاستیچ از فرانکورت اقدام کرده بود.

مدیران باشگاه لاتزیو در روز پایانی پنجره تابستانی مبلغ 10.2 میلیون یورو به علاوه بندهای پاداش برای خرید این بازیکن پیشنهاد داده و درخواست خود را از طریق ایمیل به باشگاه فرانکفورت ارسال کرده بودند اما باشگاه آلمانی برای جلوگیری از انتقال بازیکن خود به لیگ ایتالیا آدرس ایمیلی اشتباه را به مدیران لاتزیو داد و به این ترتیب با تلف کردن وقت، شرایطی را فراهم کرد که فیلیپ کاستیچ مجبور به ماندن شود.

در واقع این بازیکن تصور می کرد که لاتزیو از خریدش منصرف شده و پیشنهادی رسمی را ارسال نکرده، اما مدیر برنامه فیلیپ کاستیچ به او اطلاع می دهد که قضیه از این قرار بوده و مدیران فرانکفورت با استفاده از این روش دور از عرف اجازه جدایی او را صادر نکرده اند.

کاستیچ با وجوود عصبانیت در آینتراخت ماند و روز گذشته با این تیم قهرمانی لیگ اروپا را هم کسب کرد. او در یک چهارم نهایی با زدن دو گل و ثلت یک پاس گل برابر بارسا نقش مهمی در صعود فرانکفورت داشت و در یک هشتم نهایی نیز توانسته بود یک گل حساس به بتیس بزند که آن هم نقش مهمی در صعود تیم آلمانی داشت. کاستیچ در نهایت با شش پاس گل، بهترین پاسور رقابت ها نیز معرفی شد تا مشخص شود که از ارسال ایمیل اشتباهی تا چه اندازه سود برده است.

  جریمه سنگین تیم ملی فوتبال سنگال به دلیل رفتار تماشاگران این کشور در بازی برابر مصر

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان