• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • ماندگاری پاتریک شیک رقیب سردار آزمون، در بایر لورکوزن

ماندگاری پاتریک شیک رقیب سردار آزمون، در بایر لورکوزن

پیام جوان:‌ به گزارش “ورزش سه”، در حالی‌که تیم‌های نیوکاسل و بارسلونا به دنبال به‌خدمت گرفتن پاتریک شیک برای فصل بعد هستند، سیمون رولفس مدیر ورزشی بایر لورکوزن تایید کرد که این مهاجم در تابستان امسال فروخته نخواهد شد.

بایرلورکوزن قصد ندارد پاتریک شیک را در تابستان امسال بفروشد. او در فهرست خرید تیم‌های نیوکاسل و بارسلونا قرار دارد؛ دو باشگاهی که می‌توانند پیشنهادات خود را در زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی ارائه دهند اما با اظهارات مدیر ورزشی بایر لورکوزن باید ماندن این مهاجم در آلمان را قطعی دانست.

رولفس درباره ماندن پاتریک شیک گفت: شیک در تابستان امسال فروخته نخواهد شد. او فصل آینده برای ما بازی خواهد کرد، این کاملا واضح است. او یک بازیکن کلیدی در برنامه‌های ماست و به هیچ‌وجه او را از دست نخواهیم داد.

این بازیکن تا سال ۲۰۲۵ با بایر لورکوزن قرارداد دارد و این بدان معناست که حداقل فصل بعد او در کنار سردار آزمون مهاجم‌های بایر لورکوزن هستند. او در دو بازی اخیرش عملکرد خوبی داشته است. شیک یک گل به اینتراخت فرانکفورت و یک گل به گروتر فورت در بوندس‌لیگا زد.

گفتنی است؛ بایر لورکوزن توانست سهمیه حضور در لیگ قهرمانان برای فصل بعد را به‌دست بیاورد و در این رقابت‌ها نیز حاضر خواهد بود.

  نقش کلیدی ورزش در سلامت قلب

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان