• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • حضور مثبت ادواردو کاماوینگا در تیم رئال مادرید

حضور مثبت ادواردو کاماوینگا در تیم رئال مادرید

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید در دیدار رفت برابر منچسترسیتی یک عملکرد نه‌چندان امیدوار کننده از خود ارائه داده بود اما شخصیت اروپایی این تیم به آنها کمک کرد که نهایتاً فقط با یک اختلاف گل و با نتیجه 4-3 شکست بخورند تا شاگردان کارلو آنچلوتی همچنان به معجزه سانتیاگو برنابئو امیدوار باقی بمانند.

در حالی که در دیدار دیشب رئال مادرید برای گلزنی و رقم زدن یک بازگشت دیگر آماده می‌شد، ریاض محرز موفق شد دروازه تیبو کورتوا را باز کند. بعد از این گل به نظر می‌رسید که کار رئال در لیگ قهرمانان تمام شده اما همان‌طور که ستاره‌های این تیم بارها تاکید کرده‌اند این باشگاه هرگز تسلیم نخواهد شد، رئال در لحظات پایانی بازی موفق شد دو بار توسط رودریگو به گل برسد تا کار را به وقت اضافه بکشاند. در وقت‌های اضافه هم کریم بنزما از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد تا لوس بلانکوس راهی فینال چمپیونزلیگ شود.

به‌طور قطع یکی از مهم‌ترین دلایل صعود رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان تعویض‌های طلایی کارلو آنچلوتی در مرحله حذفی بوده است که شاید یکی از مهم‌ترین آنها ستاره فرانسوی و تنها 19 ساله این تیم یعنی ادواردو کاماوینگا بوده است. نکته جالب درباره این بازیکن این که او در دیدار برابر پاری‌سن ژرمن که رئال با یک گل از حریف خود عقب بود در دقیقه 57 به زمین آمد و تیم آنچلوتی پس از آن موفق شد سه بار توسط کریم بنزما به گل برسد.

در دیدار یک‌چهارم نهایی نیز اتفاقی مشابه رخ داد و بعد از این که رئال مادرید با دو گل از چلسی عقب افتاده بود، ستاره فرانسوی به‌عنوان یار تعویضی به زمین آمد. بعد از این تعویض رئال دو بار توسط رودریگو و بنزما به گل رسید و راهی نیمه نهایی شد.

  واکنش مدیرعامل باشگاه زنیت به خرید ۱۷ میلیون یورویی یوری آلبرتو به جای سردار آزمون

پاقدم خوب و البته درخشش این ستاره فرانسوی به‌عنوان یک یار تعویضی فوق العاده در دیدار دیشب نیز مشاهده شد. رئال با یک گل از منچستر سیتی عقب بود که آنچلوتی در دقیقه 75 کاماوینگا را به زمین فرستاد. بعد از این تعویض رئال دو بار توسط رودریگو و یک مرتبه به‌وسیله بنزما به گل رسید تا راهی فینال شود؛ همه آمار و ارقامی که نشان می‌دهد ادواردو کاماوینگا در عین جوانی چقدر در تیم بزرگی مثل رئال مادرید تاثیر گذار بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان