• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • قهرمانی تیم سورتمه تهران در رقابت‌های لیگ برتر گلف

قهرمانی تیم سورتمه تهران در رقابت‌های لیگ برتر گلف

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، در روز پایانی مسابقات لیگ برتر گلف، تیم سورتمه تهران موفق شد در دیدار برگشت فینال مسابقات با نتیجه ۴ بر یک مقابل تیم ملی‌حفاری به برتری برسد و با توجه به برتری ۳ بر ۲ در دیدار رفت در اهواز، در مجموع با برتری ۷ بر ۳ عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

در روز اول تیم دو نفره سعید براتی و عباس قنبری از سورتمه با تیم دو نفره اشکان شبکوهی و سجاد کرم‌پور از ملی‌حفاری رقابت کردند و همچنین تیم ابراهیم نوری و محمود جوزی از سورتمه مقابل تیم عبدالرضا شهنی و محمد شیخ‌زاده از ملی‌حفاری قرار گرفتند که در نهایت تیم سورتمه ۲ بر صفر پیروز شده بود.

امروز و در چهار دیدار انجام شده روز دوم، جدال سجاد کرم‌پور مقابل حسن کریمیان با تساوی خاتمه یافت، اشکان شبکوهی نتیجه را به محمود جوزی واگذار کرد، محمد شیخ‌زاده مقابل سعید براتی پیروز شد و عبدالرضا شهنی هم به ابراهیم نوری باخت.

بدین ترتیب تیم سورتمه در دور برگشت ۴ بر یک پیروز شد و در مجموع رفت و برگشت به برتری ۷ بر ۳ رسید و عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۰ تیم از استان‌های تهران، خوزستان، قم و اصفهان برگزار شد که از میان ۱۰ تیم شرکت کننده ۶ تیم متعلق به خوزستان بود.

پتروشیمی مسجدسلیمان، هی‌جو قم، شاهین شهر اصفهان، تاراز مسجدسلیمان و هیئت گلف اصفهان در گروه الف و ملی حفاری اهواز، سورتمه تهران، نفت و گاز مسجدسلیمان، منطقه آزاد اروند و کسری افق هندیجان در گروه ب حضور داشتند.

  ستایش سرمربی آرژانتینی پاری سن ژرمن از مسی

پس از پایان مسابقات مرحله گروهی، پتروشیمی مسجد سلیمان، شاهین شهر اصفهان، ملی حفاری اهواز و سورتمه تهران به دور نیمه‌نهایی راه یافته بودند که با انجام بازی‌های نیمه‌نهایی، تیم‌های ملی حفاری اهواز و سورتمه تهران به دیدار فینال صعود کردند.

در دیدار رده‌بندی نیز تیم پتروشیمی با برتری مقابل شاهین شهر اصفهان عنوان سومی این مسابقات را بدست آورده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان