• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • واکنش سرمربی بایرن به شایعات جدایی لواندوفسکی از این تیم

واکنش سرمربی بایرن به شایعات جدایی لواندوفسکی از این تیم

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، قرارداد لواندوفسکی با باشگاه بایرن در تابستان ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد و این بازیکن از همین حالا به سوژه اصلی پنجره نقل و انتقالات تابستانی بوندسلیگا تبدیل شده است.
این مهاجم لهستانی در طول چند فصل اخیر یکی از مهره‌های کلیدی بایرن در کسب موفقیت‌ها و قهرمانی‌ها بوده و درخشش خیره‌کننده او باعث شده که بسیاری از باشگاه‌های اروپایی شرایطش را زیر نظر داشته و علاقه بسیاری به جذب او داشته باشند.

در چند هفته اخیر شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی این بازیکن و پیوستن او به بارسلونا در پایان فصل جاری به گوش رسیده اما روزنامه اسپانیایی مارکا مدعی شده که لوا آماده است تا قراردادش را با بایرن تمدید کند اما برای این کار دو شرط دارد.
این بازیکن از بایرن خواسته که قرارداد دو ساله تا سال ۲۰۲۵ با او به امضا برساند و در عین حال دستمزد او را که گفته می‌شود در حدود ۲۴ میلیون یورو در سال است، افزایش دهد.

یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن در واکنش به شایعات جدایی لواندوفسکی گفت: «دوست دارم با لواندوفسکی به توافق برسیم و همیشه اطمینان حاصل کردن از ماندنی شدن مهره های مهم برای برنامه ریزی های آینده باشگاه اهمیت بالایی دارد. خواسته من مشخص است، اینکه رابرت برای سال های بیشتری با ما بماند. این را ۵۰ بار گفته ام. واضح است که دوست دارم رابرت در بایرن بماند. این هفته هم چیزی تغییر نکرد و نقطه نظر من در مورد آینده لواندوفسکی، همان همیشگی است.»

  پاسخ مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ، به یک شایعه در مورد وضعیت هری کین

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان