• Home
  • >
  • زندگی
  • >
  • اگر می‌خواهید پوستی شفاف و مویی درخشان داشته باشید، از این خوراکی‌ها در وعده‌ی صبحانه استفاده کنید

اگر می‌خواهید پوستی شفاف و مویی درخشان داشته باشید، از این خوراکی‌ها در وعده‌ی صبحانه استفاده کنید

پیام جوان: اگر می‌خواهید پوستی شفاف و مویی ابریشمین و درخشان داشته باشید در وعده صبحانه موادغذایی را بخوردید که در مطلب زیر به آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

به گزارش فرتاک، صبح درهنگام بیدار شدن بدن برای تامین انرژی روزانه خود نیاز به صبحانه دارد و اگر شما منبعی را در اختیار بدن قرار ندهید ذخایر بدن به ارگان های اصلی فرستاده می شود و مو پوست شما از مواد مغذی بی نصیب می مانند و به مرور ریزش مو و شل شدن پوست را تجربه خواهید کرد.

صبحانه شما باید یک منبع غنی از ویتامین، پروتئین، فیبر، آهن و املاح باشد. اما بهترین گزینه برای مصرف در وعده صبحانه چه چیزی است؟

تخم مرغ
تخم مرغ سرشار از پروتئین است که تاثیر زیادی بر روی سلامت پوست و مو دارد، رشد مو را زیاد می کند و پوست را شاداب نگه می دارد.

کره بادام زمینی
در اولین قدم مطمئن شوید که کره بادام زمینی شما کاملا ارگانیک و طبیعی باشد. کره بادام زمینی سرشار از پروتئین است و منبعی غنی از فیبر، ویتامین Bو E، بیوتین، فسفر و منگنز به شمار می رود که تاثیر فوق العاده زیادی بر روی رشد مو و کاهش ریزش مو دارد. روزانه دو قاشق کره بادام زمینی استفاده کنید.

ارده کنجد
مصرف ارده کنجد برای افرادی که یبوست دارد به عنوان درمان شناخته می شود و به درمان مشکلات عفونتی و روحی در خانم ها نیز کمک می کند. مصرف مداوم ارده کنجد بر روی ضخامت مو و میزان رشد آن تاثیر می گذارد.

کره نارگیل
کره نارگیل سرشار آهن است که بر روی رشد مو تاثیر فوق العاده ای دارد همچنین می تواند بر روی پیری زودرس تاثیر بگذارد و مصرف مداومش باعث سالم ماندن پوست و مو در سنین بالا می شود. این کره نیز باید کاملا ارگانیک تهیه شود.

  وضعیت قرارگیری رمزارزها در بازار جهانی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان