• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • جریمه‌ی سنگین بارسلونا از سوی یوفا

جریمه‌ی سنگین بارسلونا از سوی یوفا

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، حواشی مربوط به بازی پنجشنبه شب بارسا و آینتراخت همچنان ادامه دارد. بارسا در شرایطی میزبان تیم آلمانی بود که تنها ۵ هزار نفر از هواداران میهمان مجوز ورود به نوکمپ را داشتند و طبق قوانین یوفا تنها به این تعداد هوادار بلیت تعلق گرفته بود اما بارسا تصورش را هم نمی کرد که بیش از ۲۰ هزار نفر از اعضای رسمی باشگاه، بلیت خود را در بازار سیاه به دوست داران آینتراخت فروخته باشند تا جو ورزشگاه کاملا به سود میهمان شود.

بارسا که بازی رفت را ۱-۱ مساوی کرده بود، در زمین خود و در ورزشگاهی که بسیاری از سکوهایش سفیدپوش بود، ۲-۳ شکست خورد و از لیگ اروپا کنار رفت. سران بارسا به شدت از این اتفاق خشمگین هستند و بلافاصله نیز قانونی تصویب شد که از این پس در بازی های اروپایی، هیچ بلیتی توسط اعضا قابل فروش نباشد.

یوفا اتفاقات رخ داده را تحت بررسی دارد و طبق ادعای اسپورت، به زودی بارسا را جریمه خواهد کرد. جریمه ای که قرار است سنگین باشد و احتمال برگزاری یک بازی یا بیشتر بدون تماشاگر در نوکمپ متصور است. در واقع علاوه بر جریمه مالی، بارسا احتمالا در یک یا تعداد بیشتری از بازی های اروپایی فصل بعد خود نمی تواند از حضور هوادارانش بهره ببرد. پرونده ای در این زمینه تشکیل شده و به زودی حکمش اعلام خواهد شد.

  بحران تیم ملی ایتالیا پس از ناکامی در صعود به جام جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان