• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تمجید جالب گوتی، اسطوره باشگاه رئال مادرید از کریم بنزما

تمجید جالب گوتی، اسطوره باشگاه رئال مادرید از کریم بنزما

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، رئال مادرید با پیروزی ۳-۱ برابر چلسی در استمفوردبریج نیمی از راه صعود به جمع چهار تیم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را طی کرد. این پیروزی نیز با درخشش ستاره اول رئال مادرید در این فصل یعنی کریم‌ بنزما حاصل شد چرا که مهاجم فرانسوی موفق شد مثل دیدار برابر پاری‌سن‌ژرمن مقابل چلسی نیز هت‌تریک کند.

ستاره فرانسوی به قدری به یک مهره کلیدی برای رئال مادرید تبدیل شده که بسیاری معتقد هستند عدم حضور او در دیدار ال‌کلاسیکو یکی از مهمترین دلایل شکست سنگین شاگردان کارلو آنچلوتی برابر بارسلونا بود. بنزما حالا اصلی‌ترین امید رئال مادرید در ادامه فصل محسوب می‌شود و آنچلوتی برای موفقیت در لالیگا و لیگ قهرمانان حساب ویژه ای روی این ستاره فرانسوی باز کرده است.

بعد از درخشش خیره‌کننده‌ کریم بنزما در استمفوردبریج تمجیدهای جالبی از این ستاره فرانسوی انجام شده است که حالا اسطوره باشگاه رئال مادرید یعنی گوتی نیز این کار را انجام داده است. او گفت: “عطش کریم بنزما برای فوتبال، نحوه نگاه او به فوتبال و نحوه دیدن فضا ها توسط او هیچ تغییری با قبل نداشته است اما حالا فقط او گل‌های بیشتری به ثمر می رساند.

بنزما انگار یک چوب جادو در اختیار دارد و او حالا رئیس رئال مادرید است. به نظر من رئال یکی از مدعیان فتح لیگ قهرمانان اروپا محسوب می شود.”

  سیاست تمدید قراردادها در اینتر: تمدید یک ساله با بالای 30 ساله‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان