• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • نظر امباپه، ستاره تیم ملی فرانسه درباره‌ی جایگاهش در فوتبال این کشور

نظر امباپه، ستاره تیم ملی فرانسه درباره‌ی جایگاهش در فوتبال این کشور

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، فرانسه شب گذشته در دیداری دوستانه به مصاف آفریقای جنوبی رفت و موفق شد با نتیجه 0-5 برابر این تیم به پیروزی برسد.
کیلیان امباپه ستاره تیمش در این بازی بود و موفق شد دو گل در این بازی وارد دروازه حریف کرده و پاس گل متئو گوندوزی را نیز برای این بازیکن ارسال کند تا نقش مهمی در پیروزی پر گل فرانسه داشته باشد.
این بازیکن پس از دو گلی که در این بازی به ثمر رساند مدعی شد که امیدوار است بتواند خیلی زود عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبال فرانسه را از آن خود کند.

امباپه پس از سوت پایان بازی به خبرنگاران گفت: «من همیشه می‌خواهم در رده اول قرار داشته باشم. می‌دانم که هنوز راه زیادی در پیش دارم. همه ما می‌دانیم که تیری آنری کار بزرگی در این تیم انجام داده و هیچکس نمی‌تواند با او برابر باشد اما می‌دانم که می‌توانم این رکورد را بشکنم و این کار را زودتر از آنچه که تصور کنید انجام خواهم داد.»
امباپه در حال حاضر 26 گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رسانده و این در حالی است که او تنها 23 سال دارد. آنری که با 51 گل رکورددار بیشترین تعداد گل زده در تاریخ فوتبال فرانسه است زمانی که با این مهاجم پاری سن ژرمن هم‌سن بود تنها هشت گل با پیراهن تیم ملی این کشور به ثمر رسانده بود.
این بازیکن در پنج بازی اخیری که برای تیم دیدیه دشان انجام داده موفق شده 9 گل به ثمر برساند و یکی از مهره‌های اصلی این تیم در جام جهانی 2022 فرانسه به حساب می‌آید.

  سامان قدوس: مهم نیست با چه تیمی بازی داریم، با تمام توان به دنبال پیروزی در بازی‌ها هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان