• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • والمارت فروش سیگار و محصولات دخانی را در تعدادی از فروشگاه‌هایش متوقف می‌کند

والمارت فروش سیگار و محصولات دخانی را در تعدادی از فروشگاه‌هایش متوقف می‌کند

پیام جوان: به گزارش کرون 4، والمارت دوشنبه تایید کرد که برخی از مشتریان دیگر نمی توانند سیگار و سایر محصولات تنباکو را از محله خود خریداری کنند. والمارت اولین خرده‌فروش ملی نیست که فروش محصولات تنباکو را متوقف می‌کند، اما بزرگترین خرده‌فروشی است.

یکی از سخنگویان Walmart به Nexstar می‌گوید: «ما همیشه به دنبال راه‌هایی هستیم تا نیازهای مشتریان خود را برآورده کنیم، در حالی که هنوز یک تجارت کارآمد را اداره می‌کنیم. در نتیجه تمرکز مداوم ما بر روی محصولات دخانی، یک تصمیم تجاری گرفته ایم که فروش تنباکو را در فروشگاه های منتخب محدود کنیم.

جزئیات در مورد اینکه کدام فروشگاه‌ها دیگر محصولات تنباکو را نمی‌فروشند به صورت کامل در دسترس نیست، اما طبق گزارش وال استریت ژورنال ، این تصمیم جدید، فروشگاه‌هایی در آرکانزاس، کالیفرنیا، فلوریدا و نیومکزیکو را شامل می‌شود.

والمارت اولین زنجیره‌ای نیست که فروش سیگار را قطع می کند – Target این کار را در سال 1996 انجام داد و CVS Health در سال 2014 این اصمیم را اجرایی کرد.

بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها ، تا سال 2020، از هر 100 بزرگسال آمریکایی، تقریباً 13 نفر سیگار می‌کشند که این رقم به حدود 30.8 میلیون بزرگسال می‌رسد. این آژانس در اوایل این ماه اعلام کرد که این پایین ترین رقم تاریخ است .

جدیدترین داده های CDC نشان می دهد که آرکانزاس با 22.7٪ سومین بزرگسالان مصرف کننده سیگار را دارد. کالیفرنیا، فلوریدا و نیومکزیکو در میان کمترین تعداد افراد قرار دارند.

  کابوی محله چینی‌ها در سن فرنسیسکو جان یک پیرمرد را نجات داد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان