• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تاثیر کرونا بر بازیکنان امروز تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق؛ طارمی به تیم اضافه شد

تاثیر کرونا بر بازیکنان امروز تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق؛ طارمی به تیم اضافه شد

پیام جوان: به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال ایران در حالی از ساعت ۱۸ امروز مقابل عراق در دور برگشت انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر بازی می‌کند که شیوع ویروس کرونا اردوی هر دو تیم را تحت تأثیر قرار داده است.

شاگردان دراگان اسکوچیچ در حالی صبح امروز صبحانه خود را در هتل صرف کردند که مهدی قایدی به دلیل ابتلاء به کرونا محل اردو را ترک کرده بود تا در کنار سید مجید حسینی، سردار آزمون و احسان حاج‌صفی نتواند به این دیدار برسد.

همچنین مهدی طارمی مهاجم ملی‌پوش پورتوی پرتغال پس از چند روز سرگردانی در ترکیه، بالاخره ساعت ۳:۴۵ بامداد امروز به اردوی تیم ملی ایران رسید تا از او تست کرونا گرفته و سپس در اتاق مجزایی قرنطینه شود. در صورتی که طارمی پاسخ تست منفی خود را دریافت کند می‌تواند پس از صرف ناهار با هم‌تیمی‌هایش ارتباط داشته باشد.

علاوه بر این، احسان حاج‌صفی کاپیتان اول تیم ملی ایران صبح امروز به تهران رسید اما با توجه به مثبت بودن تست اولیه‌اش، در لیست بازی امروز قرار نگرفت تا در جمع ملی‌پوشان حاضر نشود.

بخش اجرایی تیم ملی ایران با آگاهی از قوانین پزشکی فیفا در دوران شیوع کرونا تصمیم به کنار گذاشتن حاج‌صفی برای بازی با عراق گرفتند تا از او پس از این دیدار تست گرفته شود و در صورت منفی شدن آن، مشکلی برای دیدار با امارات نداشته باشد.

اگر حاج‌صفی صبح امروز به همراه طارمی تست کرونا می‌داد و پاسخ آن مثبت بود، نیاز به قرنطینه قطعی هفت روزه داشت بنابراین نمی‌توانست شانس خود برای حضور در بازی با امارات را امتحان کند.

  برنامه رویارویی تیم‌های ملی ایران و آنگولا در ورزشگاه صد هزار نفری تهران

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان