موبایل جدید و ارزان قیمت اپو رونمایی شد

پیام جوان: به نقل از گیزموچاینا، «اپو» موبایل جدید و ارزان قیمت A16K برای بازار هند عرضه کرده است. طبق اعلام این شرکت چینی دستگاه مذکور برای افرادی مناسب است که دنبال موبایل سبک با طراحی زیبا هستند.

A۱۶K با وجود باتری ۴۲۳۰ میلی آمپری ۷.۸۵ میلیمتر ضخامت و ۱۷۵ گرم وزن دارد. وزن این دستگاه حتی با در نظرگرفتن نمایشگر ۶.۵۲ اینچی آن نیز بسیار خارق العاده است. موبایل ارزان قیمت اپو با قابلیت های مخصوص«مراقبت روزانه از چشم» (All day Eye Care) مانند قابلیت خوانش صفحه در نور زیاد و نورپس زمینه هوشمند(AI Smart Backlight) برای استفاده راحت تر از دستگاه عرضه شده است.

داخل موبایل از تراشه هلیو G۳۵ مدیاتک استفاده شده که عملکرد آن به وسیله ویژگی «سیستم بوستر» ارتقا یافته است. این ویژگی در اصل مجموعه ای از قابلیت های ارتقایی سیستم است.

به طور مشابه باتری موبایل نیز با ویژگی های مشخصی مانند Super Night-time Standby، ارتقای شارژ در شب و حالت ذخیره شارژ برای حداکثر کارآمدی و غیره عرضه می شود. A۱۶K دارای یک دوربین پشتی ۱۳ و سلفی ۵ مگاپیکسلی است.

نرم افزار به کار رفته در موبایل مذکور نیز ColorOS ۱۱.۱ است. این سیستم عامل OSمجهز به ویژگی هایی مانند Flex Drop است.

این دستگاه در رنگ های آبی، سفید و سیاه در هند عرضه می شود که بهای نسخه ای از آن با ۳ گیگابایتRAM و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی ۱۰۴۹۰ روپیه است.

  جزئیات و قابلیت‌های گوشی جدید گوگل پیکسل افشا شد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان