• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تصمیم گرت بیل برای بازنشستگی در پایان فصل

تصمیم گرت بیل برای بازنشستگی در پایان فصل

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، گرت بیل ماه‌های پایانی قرارداد خود با رئال مادرید را پشت سر می‌گذارد. در واقع به نظر می‌رسد که پر افتخار ترین تیم فوتبال اروپا حالا برای رهایی از شر این بازیکن که حقوق بالایی می‌گیرد، لحظه شماری می کند. در واقع می‌توان به راحتی پیش بینی کرد که قطعاً فصل آینده گرت بیل را با پیراهن رئال مادرید مشاهده نخواهیم کرد و او راهی تیم دیگری خواهد شد.

در این بین و طی ماه‌های اخیر شایعات زیادی در مورد آینده ستاره ولزی مطرح شده است. حتی پیش از رقابت‌های یورو گفته شد که ممکن است گرت بیل در پایان فصل به طور کلی از فوتبال باشگاهی خداحافظی کند اما این موضوع سریعاً تکذیب شد.

بازیکن ولزی با 101 میلیون یورو دومین بازیکن گرانقیمت تاریخ رئال مادرید است که البته با دستمزد سالانه 17 میلیون یورو پردرآمدترین بازیکن تیم نیز به شمار می رود.

در همین رابطه امروز اسکای اسپورتس گزارش داد که بیل برای آینده دو گزینه پیش رو دارد؛ یکی این که در پایان فصل از فوتبال بازنشسته شود یا این که به تیمی از ولز(کاردیف سیتی یا سوانسی) برود و به این ترتیب در لیگ دسته دو انگلیس بازی کند.

تیم ملی ولز باید در بازی های پلی آف راهیابی به جام جهانی شرکت کند و اگر سهمیه جام جهانی را کسب کند، بیل به فوتبال ادامه خواهد داد تا آمادگی بدنی خود را حفظ کند اما اگر ولز سهمیه جام جهانی را نگیرد، بیل در تابستان از فوتبال بازنشسته خواهد شد.

ولز ماه مارس در ابتدا باید به مصاف اتریش برود و در صورت پیروزی باید مقابل برنده بازی اسکاتلند و اوکراین قرار بگیرد. بیل در حال حاضر مصدوم است و آخرین حضورش در رئال مادرید به پنج ماه قبل و بازی مقابل بتیس در آغاز فصل برمی گردد.

  اتفاق تراژیک در آتالانتا پیش از بازی با رئال مادرید

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان