• Home
  • >
  • ایران و جهان
  • >
  • اتهامات علیه زنی که پس از لگد کردن عمامه در قم بازداشت شد

اتهامات علیه زنی که پس از لگد کردن عمامه در قم بازداشت شد

پیام جوان: به گزارش رادیو فردا، محمدتقی حسینی، جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم، با تایید بازداشت زنی که در اعتراض به تذکر فردی درباره حجاب و برخورد او، عمامه‌اش را لگد کرد گفت، او به آمر به معروف و ناهی از منکر هتاکی کرده و «به لباس مقدس روحانیت هم اهانت کرده‌است.»

به گفته وی هر کدام از این موارد در جای خود محکوم است و جای بررسی ویژه دارد.

محمد تقی حسینی به خبرگزاری ایلنا گفت این خانم در حال حاضر در بازداشت به سر می برد. روند تکمیل پرونده این زن در حال انجام است تا در نهایت به دادگاه ارسال شود.

این مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم جزئیات بیشتری درباره تاریخ دستگیری این زن و محل بازداشت او ارائه نکرد و گفت: «اصل این قضیه جدید نبوده و فقط فیلم آن به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است. »

دو روز پیش، ویدیویی با عنوان «زیر لگد گرفتن عمامه‌ یک آخوند مزاحم» در شبکه‌های اجتماعی از سوی یک شهروند از قم منتشر شد که براساس آن، فردی با عصا به زنی حمله کرده و به او می‌گوید حجابت را رعایت کن. زن هم در پاسخ، عمامه‌ او را می‌کند و زیر پایش لگد می‌زند.

محمد تقی حسینی گفته است با این افراد باید برخورد جدی شود، چون اگر این اتفاق صورت نگیرد، ممکن است کسی دیگر تذکر لسانی ندهد و بگویند ما دیگر امر به معروف و نهی از منکر نمی‌کنیم.

  روسیه از آماده‌سازی شرایط برای فعالیت نیروهای سازمان ملل در جولان اشغالی خبر داد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان