• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • بارسلونا هیچ برنامه ای برای فروش یا جذب جایگزین مارک آندره تر اشتگن ندارد

بارسلونا هیچ برنامه ای برای فروش یا جذب جایگزین مارک آندره تر اشتگن ندارد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، باشگاه بارسلونا پیش از این تاکید کرده که مارک آندره تراشتگن یک بازیکن غیر قابل فروش محسوب می‌شود. اگرچه وضعیت اقتصادی بارسا همچنان خوب نیست اما مدیران و سرمربی جدید تیم یعنی ژاوی هرناندز به تراشتگن اعتقاد دارند و دروازه‌بان آلمانی را برای بازگشت تیم به مسیر درست ضروری می دانند.

تراشتگن تا 30 ژوئن 2025 با بارسلونا قرارداد دارد و اخیراً نتوانسته فرم قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد. دروازه‌بان آلمانی در ماه می گذشته تحت یک عمل جراحی نسبتاً سنگین روی زانوی خود قرار گرفته و از آن زمان نتوانسته عملکرد درخشان قبل را ارائه دهد.

حذف از لیگ قهرمانان اروپا دوباره گمانه زنی ها در مورد لیست خروجی های بارسا را افزایش داده است اما برخلاف گذشته نام های جدیدی در بین شایعات مشاهده می شود که دو مورد از مهمترین آنها همین مارک آندره ترشتگن و البته فرانکی دی‌یونگ به حساب می‌آیند.

در مورد ترشتگن شایعات وقتی افزایش پیدا کرد که گفته شد بارسلونا به دنبال عقد قرارداد با آندره اونانا کامرونی است اما اسپورت کاتالونیا تاکید کرده که باشگاه هیچ برنامه‌ای برای فروش این دروازه‌بان آلمانی ندارد و او را برای پروژه پیش روی خود کاملاً ضروری می‌داند. این بدان معناست که باشگاه کاتالانی به تراشتگن هیچ شک و تردیدی ندارد و به پیشنهادات برای او گوش نمی دهد.

از طرف دیگر ژاوی یکبار به شکل علنی اطمینان خود را به مارک آندره تراشتگن اعلام کرده و طی روزهای اخیر نیز این مسئله را به خود او تاکید کرده است. همچنین باشگاه نیز ایده ای کاملاً مشابه ژاوی دارد و در واقع توافق شده که این بازیکن به کار خود در بارسا ادامه دهد.

  نتایج دیدارهای برگزار شده شب دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان