• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • راهکارهای ویژه و عجیب کره جنوبی برای بازی مقابل ایران

راهکارهای ویژه و عجیب کره جنوبی برای بازی مقابل ایران

پیام جوان: به گزارش مهر، با وجود اینکه تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در مرحله سوم انتخابی جام جهانی قطر روز ۲۰ مهر (۱۲ اکتبر) با هم بازی می‌کنند، اهمیت و حساسیت این مسابقه باعث شده است تا بیشتر خبرها به ویژه در کره جنوبی پیرامون این مسابقه باشد.

کره جنوبی پیش از رویارویی با ایران در روز ۱۵ مهر (۷ اکتبر) میزبان سوریه است و ایران هم در همین روز به مصاف امارات می‌رود. دو تیم سپس روز ۲۰ مهر در ورزشگاه آزادی یکی از حساس‌ترین مسابقات این گروه را برگزار خواهند کرد.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال کره جنوبی تمرکز خود را بر روی بازی با ایران گذاشته و قصد دارد به طلسم نبردن در تهران پایان بدهد.

کره‌ای ها برای دیدار با ایران تمام جزئیات را بررسی کرده‌اند و برای رسیدن به پیروزی راهکار دارند. حتی در رسانه‌های کره جنوبی عنوان شده است که یکی از دلایل ناکامی تیم ملی این کشور در تهران حضور پرشمار تماشاگران مرد است که جو این ورزشگاه را خشن‌تر می‌کند!

فدراسیون کره جنوبی در راستای برنامه‌هایش برای این مسابقه، این قصد دارد یک تیم دو نفره را پیش از اعزام تیم ملی این کشور به ایران، به تهران بفرستد. این تیم ماموریت‌های مختلفی در این سفر خواهد داشت.

به گفته یکی از مقامات فدراسیون فوتبال کره جنوبی، یکی از مسئولان این فدراسیون به علاوه یک سر آشپز اختصاصی چند روز زودتر به تهران سفر می‌کنند تا پشتیبانی لازم را از تیم ملی این کشور تدارک ببینند. اعزام سرآشپز برای پیش بینی مناسب تغذیه تیم کره جنوبی در سفر به ایران صورت می‌گیرد.

  معضل بزرگ بارسا؛ غرامت سنگین درصورت اخراج کومان

به گفته این فرد، حتی قرار است مسیرهایی که کره جنوبی در ایران طی کند (احتمالاً از فرودگاه تا هتل و از هتل تا ورزشگاه) به طور کامل و دقیق بررسی شود.

طبق برنامه، کره جنوبی روز ۱۶ مهر و یک روز بعد از دیدار با سوریه تمرین ریکاوری خود را انجام می‌دهد و روز ۱۷ مهر به تهران سفر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان