• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تلاش باشگاه پاری سن ژرمن برای جلوگیری از انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید

تلاش باشگاه پاری سن ژرمن برای جلوگیری از انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، مدتی است که از جدایی کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن صحبت می‌شود و از رئال مادرید به عنوان محتمل‌ترین گزینه یاد می‌شود. مهاجم فرانسوی پیش از این بسیار نزدیک بود که به مادرید برود، اما پس از آن با PSG ادامه داد و در پاریس ماند.

شیوخ قطری قصد ندارند او را به همین ترتیب رها کنند و چندین رسانه انگلیسی و فرانسوی ادعا می‌کنند که اکنون نقشه ای برای فروش او به خودشان طراحی کرده‌اند. گفته می‌شود که صندوق قطری QSI قصد دارد غول انگلیسی منچستریونایتد را بخرد و سپس کیلیان امباپه را از پاریس به آنجا بفرستد و یک تیم قدرتمند در اطراف او بسازد، در واقع یک تیم جدید، برخی می‌گویند یک “تیم فوق العاده مصنوعی”

امباپه می‌تواند در تابستان 2024 به عنوان بازیکن آزاد از پاری سن ژرمن جدا شود و ظاهرا قطری‌ها قصد دارند تا آن زمان این برنامه را اجرا کنند و او را در اختیار خود نگه دارند. مدتی است که بحث درباره فروش منچستریونایتد مطرح است و علاوه بر صندوق قطری، سر جیم رتکلیف، ثروتمند بریتانیایی، نیز به آن علاقه نشان داده است.

ظاهرا QSI قصد دارد یونایتد را بخرد و آنترو هنریکه را به عنوان مدیر ورزشی منصوب کند که وظیفه‌اش متقاعد کردن امباپه برای رفتن به انگلیس به جای رئال مادرید است. هرچند که گفته می‌شود خود آنها هم نسبت به جذب امباپه سرد شده‌اند و بعد از اتفاقاتی که در تابستان گذشته رخ داد فلورنتینو پرز دیگر علاقه چندانی به جذب ستاره فرانسوی ندارد.

  خوان گاسپارت، رئیس سابق بارسلونا: ماندن مسی در پی اس جی منطقی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان