جواهری Shreve & Co. پس از ۱۷۲ سال سانفرانسیسکو را ترک می‌کند

پیام جوان: به گزارش کی تی وی یو، جواهر فروشی Shreve & Co.، که ۱۷۲ سال سابقه فعالیت در سانفرانسیسکو را دارد، روز دوشنبه اعلام کرد که این شهر را ترک می‌کند و شعبه اصلی خود را به پالو آلتو منتقل می‌کند.

این جواهر فروشی به عنوان بخشی از “بازنگری استراتژیک برنامه کسب و کار شرکت” این تصمیم را گرفته است.

فروشگاه یونیون اسکوئر سانفرانسیسکو، واقع در خیابان پُست ۱۵۰، از تاریخ ۱۷ می حراج کل اجناس خود را آغاز خواهد کرد.

سخنگوی Shreve & Co. با اشاره به تغییرات پویای صنعت خرده فروشی لوکس، دلایل انتقال به پالو آلتو را توضیح داد.

در این حراج سراسری، جواهرات و ساعت‌های گران‌بها و همچنین یک الماس چند میلیون دلاری به حراج گذاشته خواهد شد. مشتریان و علاقه‌مندان به اجناس باکیفیت با تخفیف‌های قابل توجه (تا ۶۰ درصد) می‌توانند اجناس مورد نظر خود را خریداری کنند.

لین شیفمن، یکی از شرکای مدیر شرکت، گفت: “این اتفاق، فصل مهمی در تاریخ پرفراز و نشیب شرکت است. ما در حالی که فرصت‌های جدید را در آغوش می‌گیریم، همچنان به حفظ میراث ارزشمند خود پایبند هستیم. ما مفتخریم که ارزش‌های اصلی و تعهدمان به ارائه خدمات همچنان بدون تغییر باقی مانده است.”

این خبر در حالی منتشر می‌شود که میدان یونیون اسکوئر و مرکز شهر سانفرانسیسکو به دلیل همه‌گیری کروناویروس، به طور ویژه‌ای با خالی ماندن مغازه‌ها روبرو شده‌اند.

انتقال Shreve & Co. به پالو آلتو، ضربه دیگری به اقتصاد سانفرانسیسکو است و نشان‌دهنده ادامه روند خروج شرکت‌ها از این شهر به دلیل افزایش هزینه‌ها و کاهش تعداد مشتریان است.

  مظنون سرقت از جواهرفروشی ساکرامنتو در متل پینول دستگیر شد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان