آتش‌سوزی سونوما وضعیت اضطراری محلی را به ارمغان آورد

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، به دنبال آتش‌سوزی گسترده Point که تاکنون نزدیک به ۱۲۰۰ هکتار در شمال غربی هیلدسبورگ را دربرگرفته، روز دوشنبه در شهرستان سونوما وضعیت اضطراری محلی اعلام شد.

مقامات محلی می گویند این اقدام به آنها اجازه می دهد تا برای کمک های ایالتی و فدرال در جهت اطفاء حریق و عملیات پس از آن درخواست یاری کنند. م. کریستینا ریورا، رئیس هیئت مدیره شهرستان، اعلام کرد که هیئت ناظران طی یک هفته آینده در جلسه ای ویژه این وضعیت اضطراری را به طور رسمی تأیید خواهند کرد.

آتش سوزی Point که بعد از ظهر یکشنبه حدود ساعت ۱ بعد از ظهر در بالای Dry Creek Valley نزدیک جاده Stewarts Point-Skaggs Springs آغاز شد، تا عصر دوشنبه ۲۰ درصد مهار شده بود.

برخی از ساکنان در منطقه تخلیه شده اند و برخی دیگر در وضعیت هشدار تخلیه قرار دارند. مقامات هنوز از تعداد دقیق افراد آواره شده گزارشی ارائه نکرده اند.

اطفاء حریق Point با چالش های متعددی از جمله بادهای شدید، عوارض زمین ناهموار و دسترسی محدود به منطقه روبرو بوده است.

مقامات از مردم خواسته اند تا از نزدیک شدن به منطقه آتش سوزی خودداری کرده و از دستورات مقامات محلی اطاعت کنند. برای دریافت آخرین اطلاعات و به‌روزرسانی‌ها در مورد آتش‌سوزی Point، می توانید به وب سایت اداره آتش نشانی شهرستان سونوما یا منابع خبری محلی مراجعه کنید.

  آمازون به دنبال استخدام هزاران نفر در منطقه ساکرامنتو است

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان