• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • چارلز دکتلاره با قراردادی رسمی و به ارزش ۲۲ میلیون یورو به آتالانتا پیوست

چارلز دکتلاره با قراردادی رسمی و به ارزش ۲۲ میلیون یورو به آتالانتا پیوست

پیام. جوان: به گزارش “ورزش سه”، دکتلاره پس از جدایی از کلوب بروژ و در اولین فصل حضورش در فوتبال ایتالیا نتوانست نمایش درخشانی را ارائه کند و در ۴۰ بازی تنها یک پاس گل ارسال کرد و همین باعث شد که به صورت قرضی در فصل گذشته راهی آتالانتا شود.

شرایط تحت هدایت گاسپرینی برای او تغییر کرد و این بازیکن به ستاره تیمش تبدیل شد و نقش مهمی را در قهرمانی آتالانتا در رقابت‌های لیگ اروپا با پیروزی برابر بایر لورکوزن در دیدار فینال ایفا کرد. او همچنین یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم صدر جدول سری آ ایتالیا بود و توانست در ۵۰ بازی ۱۴ گل به ثمر برساند و ۱۱ پاس گل ارسال کند.

درخشش او باعث شد که مدیران باشگاه آتالاتا تصمیم بگیرند که قرارداد او را دائمی کنند و بندی که به همین منظور در قراردادش گنجانده شده بود را فعال کردند و این بازیکن رسما از میلان جدا شد و از فصل آینده به عنوان بازیکن رسمی آتالانتا به میدان خواهد رفت.

میلان از فروش او سه میلیون یورو برای یک فصل حضور قرضی و ۲۲ میلیون یورو برای انتقالش دریافت خواهد کرد و ۱۰ درصد هم از حق فروش از انتقال بعدی او به این باشگاه تعلق می‌گیرد که مبلغ قابل توجهی خواهد بود.

 

  امیر عابدزاده دروازه‌بان تیم ملی ایران با انتشار پیامی به اخبار جدایی‌از تیم پونفرادینا اسپانیا دامن زد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان