• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • دایو اوپامکانو، مدافع بایرن مونیخ: پس از مسابقات یورو درباره آینده‌ام تصمیم‌گیری می‌کنم

دایو اوپامکانو، مدافع بایرن مونیخ: پس از مسابقات یورو درباره آینده‌ام تصمیم‌گیری می‌کنم

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، دایو اوپامکانو ۲۵ ساله در بایرن مونیخ فصل سختی را سپری کرد و پس از پایان فصل اخیر بوندس‌لیگا، نشریه اکیپ آینده این بازیکن فرانسوی را در باشگاه آلمانی زیر سوال برد.

موضع بایرن مونیخ در مورد این بازیکن واضح است و آن‌ها نمی‌خواهند اوپامکانو را بفروشند و مدافع سابق لایپزیش را یک مهره مناسب برای شروع فصل آینده می‌دانند.

ونسان کمپانی حفظ او را در اولویت قرار داده و این در حالی است که ماتیس دی‌لیخت و کیم مین جائه به عنوان دیگر مدافعان بایرن، می‌توانند در صورت رسیدن پیشنهاد معقول، اجازه خروج را داشته باشند.

با این حال، خود اوپامکانو که سه سال را در بایرن مونیخ گذرانده، همانطور که توسط اکیپ گزارش داده، ممکن است برای یک تجربه جدید آماده باشد. قرارداد او تا سال ۲۰۲۶ اعتبار دارد و با این حال، فعلا تمرکز اوپامکانو جای دیگری است.

اوپامکانو در گفت‌وگو با اکیپ درباره تصمیم‌گیری برای آینده‌اش گفت: “آینده من؟ من روی یورو متمرکز هستم و در پایان یورو خواهیم دید که چه اتفاقی می‌افتد.”

او در مورد اینکه آیا فصل گذشته سخت‌ترین فصل دوران حرفه‌ای او بود یا خیر هم گفت: “نه، سخت‌ترین فصل دوران حرفه‌ای من نبود. درست است که در نهایت پیچیده بود چون من زیاد بازی نکردم. همیشه ذهنیت مثبتی داشتم و به کار ادامه دادم، اگرچه کمتر بازی می‌کردم. سعی کردم بیشتر بازی کنم.”

  رالف رانگنیک سرمربی آلمانی هدایت تیم فوتبال منچستریونایتد را پس از برکناری اوله گونار سولسشر بر عهده گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان