بلاتکلیفی قانون جدید منع هزینه‌های اضافی در رستوران‌های کالیفرنیا

پیام جوان: به گزارش کی تی وی یو، لایحه جدیدی که به منظور ممنوعیت دریافت هزینه‌های اضافی غیرشفاف در ایالت کالیفرنیا از اول جولای به اجرا در می‌آید، با چالشی جدید مواجه شده است.

طبق این قانون، رستوران‌ها و سایر کسب‌وکارها از اضافه کردن هزینه‌های پنهان در انتهای تراکنش‌های مالی خود منع می‌شوند.

اما لایحه فوریتی دیگری که به تازگی در حال بررسی در مجلس قانونگذاری ایالتی است، ممکن است این قانون را برای رستوران‌ها تا حدی ملایم‌تر کند.

حامیان لایحه اصلی معتقدند که این قانون به نفع مصرف‌کنندگان است و آنها را از پرداخت هزینه‌های غیرمنتظره در رستوران‌ها نجات می‌دهد.

اما مخالفان این لایحه، از جمله انجمن رستوران‌های کالیفرنیا، استدلال می‌کنند که این قانون می‌تواند برای رستوران‌ها مضر باشد و آنها را از پوشش هزینه‌های خود بازدارد.

لایحه جدیدی که توسط سناتور ایالتی بیل دود ارائه شده، به دنبال شفاف‌سازی قانون قبلی و رفع ابهامات مربوط به هزینه‌های رستوران‌ها است.

این لایحه رستوران‌ها را ملزم می‌کند که هرگونه انعام اجباری، هزینه خدمات یا سایر هزینه‌های اضافی را به طور واضح در منوی خود نمایش دهند.

هنوز مشخص نیست که سرنوشت نهایی این لایحه چه خواهد شد. اما به نظر می‌رسد که بحث و گفتگو در مورد هزینه‌های رستوران‌ها در کالیفرنیا همچنان ادامه خواهد داشت.

مقامات ایالتی و نمایندگان صنعت رستوران‌داری در حال تلاش هستند تا به توافقی عادلانه برای همه طرف‌های درگیر برسند.

در نهایت، این مصرف‌کنندگان هستند که باید منتظر بمانند و ببینند که این قوانین جدید چه تأثیری بر تجربه رستوران‌گردی آنها خواهد داشت.

  چشمه های آب گرم Miracle در جنگل ملی سکویا به طور نامحدود بسته شدند

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان