• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • رجانیوز: برنامه فردوسی‌پور با حضور علی دایی و دخترش، تاثیر مخربی بر «جامعه مومنین» خواهد گذاشت!

رجانیوز: برنامه فردوسی‌پور با حضور علی دایی و دخترش، تاثیر مخربی بر «جامعه مومنین» خواهد گذاشت!

پیام جوان: وب‌سایت «رجانیوز»، وابسته «جبهه پایداری» که از جریان‌های «اصولگرای» حکومت محسوب می‌شود، خواستار «برخورد قضائی» با عادل فردوسی‌پور و دختر علی دایی شد و نوشت که اتفاقات رخ داده در برنامه فردوسی‌پور با حضور علی دایی و دخترش، تاثیر مخربی بر «جامعه مومنین» خواهد گذاشت.

به نقل از صدای آمریکا، این وب‌سایت وابسته به نهادهای امنیتی، فردوسی‌پور را به فراهم کردن «آگاهانه» بستر حضور «هنجارشکنانه و کشف حجاب» دخترِ علی دایی متهم کرده و خواستار برخورد با هر دو این افراد شده است.

به نوشته این وب‌سایت حضور «هنجارشکنانه» دخترِ علی دایی در برنامه «فوتبال ۳۶۰» در راستای تلاش برای دیده شدن عادل فردوسی‌پور بوده است.

در یکی از قسمت‌های تازه این برنامه که در روز بازی تیم فوتبال ایران و ژاپن پخش شد، دختر علی دایی برای دقایقی در استودیو حضور پیدا کرد تا به مناسبت تولد دایی شاخه گلی را به پدر خود هدیه کند.

نورا دایی در لحظاتی که در قاب تصویری قرار گرفته بود، روسری بر سر نداشت و همین موضوع سبب شد تا در روزهای اخیر نهادها و رسانه‌های وابسته به حکومت زمینه سازی برای ایجاد محدودیت برای فعالیت‌های رسانه‌ای فردوسی‌پور را شدت ببخشند.

از سال گذشته، عادل فردوسی‌پور که سال‌هاست از حضور در صدا و سیما محروم است، برنامه‌ای فوتبالی با نام «فوتبال ۳۶۰» را تهیه و در بستر اینترنت منتشر می‌کند که با استقبال گسترده‌ علاقمندان به فوتبال روبه‌رو شده است.

این وب‌سایت وابسته به «جبهه پایداری» به علی دایی نیز حمله کرده و نوشته است که «اگر به‌جای دختر علی دایی، یک فرد عادی کشف حجاب کرده بود باز هم هیچ برخورد قهری و قضایی‌ای با او صورت نمی‌گرفت؟»

  دو عامل مهم برای ماندگاری کیلیان امباپه در پاریس

حمله به عادل فردوسی پور اتفاق تازه‌ای نیست و رسانه‌های نزدیک به صدا و سیما و نهادهای امنیتی و حکومتی بارها به بهانه‌های مختلف دست به این کار زده‌اند.

مرداد ماه امسال نیز «رجانیوز» نوشته بود که عادل فردوسی‌پور به دیده شدن علاقه دارد و تا به امروز نشان داده که هیچ «ناهنجاری» از او بعید نیست.

وب‌سایت «الف» نیز که به جریان‌های حکومتی وابسته است، فروردین ماه سال جاری نوشته بود که فردوسی‌پور با جریانی همزبان شده که چند ماه کشور را به ورطه «آشوب» کشاندند.

این وب‌سایت در انتقاد از فردوسی‌پور نوشته بود: «اما این مسیری که وی در پیش گرفته، مسیر قهقرا و زوال است.»

محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی در کتاب خاطرات ۲۴ ساله خود از حضور در این سازمان با عنوان «روایت یک استعفا» نوشته است که درخواست تعطیلی برنامه ۹۰ در زمان مدیریت او و از طرف دفتر علی خامنه ای مطرح شده بود.

عادل فردوسی‌پور از مرداد ۱۳۷۸ تا اسفند ۱۳۹۷ برنامه «نود» را در صداوسیمای جمهوری اسلامی روی آنتن برد که پرمخاطب‌ترین برنامه‌ تلویزیون در تاریخ جمهوری اسلامی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان