• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تمدید ۴ ساله‌ی قرارداد دنی سبایوس، هافبک رئال مادرید

تمدید ۴ ساله‌ی قرارداد دنی سبایوس، هافبک رئال مادرید

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، قرارداد سبایوس با رئال مادرید در پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ به پایان رسید و مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند پیشنهاد تمدید قرارداد را به این بازیکن ارائه کنند.

این اتفاق در حالی رخ داد که تا چند ماه قبل کمتر کسی تصور می‌کرد که او پس از پایان مهلت قراردادش در رئال مادرید ماندگار شود اما شرایط در چند هفته پایانی فصل به صورت کامل تغییر کرد.

خستگی و مصدومیت بازیکنان رئال باعث شد که کارلو آنچلوتی فرصت بیشتری برای بازی در اختیار این هافبک اسپانیایی قرار دهد و عملکرد خوب و قابل توجه او در زمین، مدیران این باشگاه را متقاعد کرد که پیشنهادی برای تمدید قرارداد به او ارائه کنند.

سبایوس پیش از این هم بارها به صورت علنی اعلام کرده بود که مایل است همچنان به حضورش در رئال مادرید ادامه دهد و این احتمال می‌رود که فرصت بیشتری برای حضور در میدان در فصل آینده پیدا کند.

در بیانیه منتشر شده از سوی رئال مادرید برای اعلام خبر تمدید قرارداد این بازیکن آماده است: «باشگاه رئال مادرید و دنی سبایوس به توافق رسیده‌اند تا قرارداد این بازیکن را تمدید کنند. به این ترتیب، او تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۷ در این باشگاه حضور خواهد داشت.»

  مشکل سرمربی تیم بارسلونا که به دلیل سفر به ایران مجوز پرواز به آمریکا را به دست نیاورده بود، برطرف شد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان