• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • ارزهای مهم در بازار امروز تهران نزولی شدند

ارزهای مهم در بازار امروز تهران نزولی شدند

پیام جوان: به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در شروع هفته پایانی خرداد در حالی در روند رنج بازگشایی شد که معامله‌گران، بازار ارز را از ریسک‌های سیاسی خالی می‌دانند و معتقدند آنچه بیشتر مورد توجه است خط مشی کاندیداهای ریاست جمهوری است . قیمت دلار در پایان معاملات نقدی روز شنبه با کاهش ۱۰۰ تومانی به کانال هشتم از کریدور پنجم برگشت و در پله پایانی این کانال بسته شد.

پیش بینی قیمت دلار
برخی فعالان بازار ارز به بازار نیمه تعطیل کشورهای همسایه در ایام عید قربان اشاره می‌کنند و می‌گویند در صورت بازگشایی بازار هرات، امکان افزایش تقاضا برای دلار تهران وجود دارد و همین موضوع به افزایش قیمت دلار بعد از تعطیلات عید قربان کمک می‌کند. با این وجود، آنها احتمال صعود به کریدور بالاتر تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری را برای دلار پایین می‌دانند.

با وجود تعطیلی روز دوشنبه ۲۸ خرداد به مناسبت عید قربان و بازار تعطیل کشورهای همسایه، در هفته جاری می‌توان بازار آرامی برای ارز پیش‌بینی کرد. با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند هر چه به انتخابات نزدیک‌تر شویم تاثیر‌گذاری برخی تفکرات بر قیمت دلار پررنگ‌تر خواهد شد.

ارزهای مهم نزولی شدند
گفتنی است قیمت درهم روز شنبه روی رقم ۱۶ هزار و ۹۰ تومانی ایستاد. تتر با کاهش ۱۵۰ تومانی در سطح ۵۹ هزار و ۱۵۰ تومانی قرار گرفت.

پوند انگلیس با قیمت ۷۵ هزار و ۶۹۰ تومانی معامله شد و یورو نیز روی رقم ۶۳ هزار و ۲۵۰ تومانی به کار خود پایان داد و کاهش ۴۰۰ تومانی داشت.

 

  نوسانات در بازار رمزارزها - تداوم قیمت بیت کوین در کانال ۲۴ هزار دلار

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان