• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • نیوکسل حاضر است ۲۰ میلیون یورو برای خرید فران تورس بپردازد

نیوکسل حاضر است ۲۰ میلیون یورو برای خرید فران تورس بپردازد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، فران تورس، یکی از چهار ملی پوش اسپانیایی باشگاه بارسلوناست که در جام ملت‌های اروپا بازی خواهد کرد. علی‌رغم اینکه او بازیکنی فیکس در ترکیب بارسا نیست، همچنان علاقه‌مندان خوبی در بین تیم‌های اروپایی دارد.

طبق ادعای موندو دپورتیوو، نیوکسل یونایتد روی جذب فران تمرکز کرده و به بارسا پیشنهادی به ارزش ۱۵ میلیون یورو ثابت به اضافه ۵ میلیون یورو متغیر داده است.

باشگاه انگلیسی که در رده هفتم لیگ برتر ۲۴-۲۰۲۳ قرار گرفت و نتوانست سهمیه بگیرد، الکساندر ایساک سوئدی را به عنوان ستاره بزرگ خط حمله به همراه کالوم ویلسون و آنتونی گوردون دارد با این حال، تیم ادی هاو می‌خواهد پتانسیل تهاجمی خود را با فران تورس، که از قبل در فوتبال انگلیس تجربه لازم را دارد (بازیکن سیتی بود)، افزایش دهد. او در سیتی ۴۳ بازی رسمی زیر نظر پپ گواردیولا انجام داد و ۱۶ گل به ثمر رساند.

فران در ژانویه ۲۰۲۲ از منچسترسیتی به بارسلونا در ازای ۵۵ میلیون یورو ثابت و ۱۰ میلیون متغیر پیوست و تا سال ۲۰۲۷ قرارداد دارد. او فصل قبل در مجموع ۴۳ بازی برای بارسا تحت هدایت ژاوی هرناندز، با ۱۱ گل مشترک با فرمین لوپز، دومین گلزن برتر تیم بود و تنها لواندوفسکی (۲۶) از آنها پیشی گرفت.

  یک گفت‌وگوی خواندنی با امیر عابدزاده، دروازه‌بان ملی پوش فوتبال ایران

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان