• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • لیست ۱۰ نفره هوش مصنوعی از مناسب‌ترین مربیان برای هدایت بارسا

لیست ۱۰ نفره هوش مصنوعی از مناسب‌ترین مربیان برای هدایت بارسا

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، ژاوی سرمربی فعلی بارسا پس از شکست ناامیدکننده ۵-۳ مقابل ویارئال در لالیگا اعلام کرد که با وجود باقی ماندن یک سال دیگر از قراردادش با آبی و اناری‌ها در تابستان این باشگاه را ترک خواهد کرد. از زمان اعلام این خبر توجه همه خبرگزاری‌های جهان به گزینه‌های محتمل جانشینی ژاوی بوده است. اخیرا از فرانک رایکارد و رافا مارکز به عنوان افرادی که بیشترین شانس را برای جانشینی سرمربی ۴۴ ساله کاتالان دارند نام برده شده است.

لارپوبلیکا گزارش می‌دهد که کرولوفسکی مؤسس و مدیر عامل شرکت فناوری سینریس و رئیس سابق باشگاه دسته اولی ویسلا کراکوف لهستان از مدل‌های هوش مصنوعی برای تهیه لیستی با نام‌هایی غیرمنتظره از ۱۰ مربی که برای جایگزینی ژاوی در بارسلونا در تابستان بعد ایده‌آل هستند، استفاده کرده است.

در صدر این لیست ایمانول آلگواسیل از رئال سوسیداد قرار دارد و بعد از او به ترتیب پائولو فونسکا از لیل و تیاگو موتا از بولونیا قرار دارند. از دیگر مربیان برجسته می‌توان به استفن بامگارت، ژابی آلونسو، روبن آموریم سرمبی اسپورتینگ لیسبون و آرنه اسلات سرمربی فاینورد اشاره کرد.

روبرتو دی زربی از برایتون، وینچنزو ایتالیانو از فیورنتینا و گارسیا پیمینتا از لاس پالماس در انتهای این لیست ۱۰ نفره قرار گرفته‌اند. نکته جالب عدم قرارگیری نام آنتونیو کونته، ژوزه مورینیو و کلوپ، مربیان مطرحی که هنوز تیمی برای هدایت در فصل ۲۵-۲۰۲۴ ندارند، در این لیست است.

  با جمع‌بندی نهایی مدیران بارسا، جانشین ژاوی در بارسلونا مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان