هشدار پلیس Antioch: زنجیره‌ای از سرقت‌ها پس از خروج از بانک‌ها!

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، اداره پلیس Antioch از ساکنان این شهر خواسته است پس از خروج از بانک‌ها مراقب باشند، چرا که در چند ماه گذشته شاهد افزایش نگران‌کننده‌ی سرقت از شهروندان پس از خروج آنها از بانک‌ها بوده است.

بیش از ده مورد از این سرقت‌ها در طی چند ماه گذشته گزارش شده است که در آنها سارقان به دنبال افرادی هستند که به تازگی از بانک پول نقد دریافت کرده‌اند. این موضوع نگرانی و ترس زیادی را در بین مردم ایجاد کرده است.

رونالد کلمان، ساکن Antioch، در این باره گفت: «واقعا برای کسانی که مورد سرقت قرار گرفته‌اند متاسفم. این اتفاق به راحتی برای هر کسی ممکنه بیفتد.»

جیم نوآک و همسرش از جمله قربانیان این سرقت‌ها هستند. آنها پس از نقد کردن چک در شعبه‌ی بانک چیس در جاده‌ی سامرویل، توسط سارقان تعقیب می‌شوند. پس از آنکه همسر آقای نوآک از ماشین پیاده می‌شود، دو نفر از سارقان به او نزدیک شده و کیف پولش را از گردنش قاپیدند.

آقای نوآک که برای کمک به همسرش از ماشین پیاده می‌شود، مورد ضرب و شتم یکی از سارقان قرار گرفته و از ناحیه‌ی قفسه سینه مصدوم می‌شود. تاکنون دو نفر در این پرونده دستگیر شده‌اند.

آقای نوآک با اشاره به تجربه‌ی تلخ خود گفت: «حالا ما بیشتر مراقب هستیم و حواسمان به اطرافمان هست. قبل از هر کاری، باید اول شرایط را بررسی کنیم و بعد کارمان را انجام دهیم.»

اداره پلیس Antioch به شهروندان توصیه می‌کند که هنگام رفتن به بانک و برگشتن از آن، هوشیار باشند و اقدامات احتیاطی را انجام دهند. این اقدامات شامل موارد زیر است:

  • به اطراف خود توجه کنید و مراقب افراد مشکوک باشید.
  • به تنهایی پول نقد زیادی حمل نکنید.
  • در صورت امکان، از یک همراه یا یک نگهبان امنیتی برای همراهی خود استفاده کنید.
  • پول نقد خود را در مکانی امن در داخل خودرو یا خانه خود نگهداری کنید.
  • در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک، فوراً با پلیس تماس بگیرید.
  تحقیقات مربوط به تیراندازی در مرکز خرید Sunvalley Mall در Concord

پلیس Antioch از هرگونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری سارقان شود، استقبال می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان