• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مدیران رئال مادرید در حال بررسی شرایط برای تمدید قرارداد با لوکا مودریچ

مدیران رئال مادرید در حال بررسی شرایط برای تمدید قرارداد با لوکا مودریچ

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، قرارداد مودریچ با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و هنوز مشخص نیست که تصمیم او برای ادامه فوتبالش در فصل آینده چه خواهد بود.

بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی چند ماه قبل مدعی شده بودند که این بازیکن قصد دارد در پایان فصل جاری از دنیای فوتبال خداحافظی کند، اما حالا به نظر می‌رسد که او تصمیم متفاوتی دارد و مایل است که همچنان در مستطیل سبز بماند و دوست ندارد به این زودی فوتبال را ترک کند.

این بازیکن در سپتامبر پیش‌رو (شهریور ۱۴۰۳) ۳۹ ساله خواهد شد و قوانین رئال مادرید همیشه به این شکل بوده که تمدید قرارداد با بازیکنی در این سن برای آنها غیرممکن است اما اتلتیک خبر داده است که شرایط برای این ستاره کروات متفاوت خواهد بود.

عملکرد درخشان مودریچ در چند بازی اخیر در ترکیب این تیم که ثابت کرده جادوی فوتبال او هنوز تمام نشده، باعث شده که مدیران این باشگاه به فکر سنت شکنی و عبور از این قانون نانوشته باشند. علاقه بسیار زیاد هواداران به او هم نقش مهمی را ایفا کرده است.

در صورتی که مودریچ برای تمدید قرارداد با رئال به توافق نرسد، این احتمال وجود دارد که راهی تیمی دیگر در اروپا یا لیگ فوتبال آمریکا شود و لیگ عربستان از جذابیت کمتری برای او برخودار است.

  رافا مارین با قراردادی قرضی و یک ساله راهی آلاوس شد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان