• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • خط قرمز BART در مسیر ریچموند-میل‌بری به دلیل تعمیرات اضطراری متوقف می‌شود

خط قرمز BART در مسیر ریچموند-میل‌بری به دلیل تعمیرات اضطراری متوقف می‌شود

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، اداره حمل و نقل عمومی خلیج (BART) اعلام کرد که به دلیل انجام تعمیرات اضطراری خطوط، روز چهارشنبه هیچ قطاری از خط قرمز (Red Line) در مسیر ایستگاه‌های ریچموند و میل‌بری تردد نخواهد کرد.

این تعمیرات که در حدفاصل ایستگاه‌های مک‌آرتور و نوزدهم خیابان اوکلند انجام می‌شود، احتمالاً با ۲۰ دقیقه تأخیر در جابجایی مسافران در جهت‌های برِیِسا و فرودگاه سانفرانسیسکو/میل‌بری در مرکز شهر اوکلند همراه خواهد بود.

طبق اعلام BART، حوالی ساعت ۴ صبح، نقص فنی در یک دستگاه خودروی تعمیر و نگهداری خطوط در نزدیکی ایستگاه نوزدهم خیابان رخ داده است.

مسافرانی که از ریچموند قصد رفتن به میل‌بری را دارند، می‌توانند با خط نارنجی/بریِسا سفر کرده و در ایستگاه مک‌آرتور به خط زرد/فرودگاه سانفرانسیسکو جهت ادامه مسیر خود منتقل شوند.

همچنین مسافرانی که از میل‌بری قصد رفتن به ریچموند را دارند، می‌توانند با خط زرد/آنتیوچ سفر کرده و در ایستگاه مک‌آرتور به خط ریچموند جهت ادامه مسیر خود منتقل شوند.

BART از مسافران تقاضا می‌کند که با در نظر گرفتن این موضوع، برنامه سفر خود را برای روز چهارشنبه تنظیم کنند و از خطوط جایگزین استفاده نمایند.

این مجموعه از بروز این مشکل و ایجاد اختلال در برنامه سفر مسافران عذرخواهی می‌کند و تلاش می‌کند تا تعمیرات را در اسرع وقت به پایان برساند.

  بیست و نهمین قتل در سن‌حوزه، در شب هالووین ثبت شد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان