• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • دیگو سیمئونه: به ژوائو کاری نداریم، باید بارسا را ببریم

دیگو سیمئونه: به ژوائو کاری نداریم، باید بارسا را ببریم

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، اتلتیکو در بهترین فرم و سناریوی ممکن به بازی برابر بارسا رسیده است. با صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، تیم تحت هدایت سیمئونه جان دوباره‌ای گرفته و حالا قصد دارد با شکست بارسا خود را به این تیم در رتبه سوم نزدیک کند.

سیمئونه در نشست خبری این بازی گفت: «در لالیگا باید بسیار مراقب باشیم. قهرمان شدن که بسیار پیچیده است زیرا فاصله با رئال زیاد است و ما باید تلاش کنیم سهمیه قطعی شود. اما اتلتیک بیلبائو هم خیلی خوب کار می‌کند و تهدیدی جدی برای ماست. ما فردا مقابل تیمی قرار می‌گیریم که به خوبی آن را می‌شناسیم چون در چند بازی اخیر برابر این تیم به مشکل خورده‌ایم. امیدوارم که بازی را به جایی برسانیم که ‌بتوانیم به بارسا آسیب بزنیم.»

بازگشت ژوائو فلیکس: «من به بازیکنانی که برای تیم‌های دیگر بازی می‌کنند بسیار احترام می‌گذارم. من معمولاً به هیچ یک از آنها فکر نمی‌کنم و او نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما به دنبال ارائه بازی زیبا به دور از حواشی هستیم و با این هدف امیدواریم که یک بازی عالی انجام دهیم.»

نیمکت خوب: «ما همیشه از بازیکنان ذخیره بهترین استفاده را برده‌ایم. ما یکی از تیم‌هایی هستیم که از همه نیروهایمان توانسته‌ایم به درستی سود ببریم. ما در حال رقابت هستیم و به همه بازیکنان نیاز داریم. آنها این را می‌دانند و امیدوارم وقتی یکشنبه دوباره این اتفاق بیفتد، نیمکت نشینان مثل بازی با اینتر به کمک ما بیایند.»

وضعیت مصدومیت گریزمان: «فردا ظهر با او می‌نشینم و خواهیم دید که چه چیزی برای ما و او بهترین است.»

  گارسیا پیمنتا از اولین قربانیان بازگشت خوان لاپورتا به صندلی ریاست بارسا: از لاپورتا بسیار ممنونم که اخراجم کرد!

قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا و برخورد به دورتموند: «ما قرعه سختی داشتیم و مثل همیشه آلمانی‌ها رقیبی دشوارند. ما به خوبی می‌دانیم چه فضایی در بازی برگشت در انتظار ما خواهد بود. باید در بازی رفت خوب کار کنیم. آنها رقیب سختی هستند که سال گذشته در لیگ خود چیزی تا قهرمانی فاصله نداشتند.»

شکست از بارسا در بازی دور رفت: «معلوم است که بازی مشابهی نخواهد بود. آنها خستگی و مصدومان کمتری دارند و ما باید تلاش زیادی انجام دهیم تا با ریتم بازی مطابقت پیدا کنیم. همان‌طور که برابر اینتر نشان دادیم، ما باید برنده دوئل‌های درون زمین باشیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان