• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • بایرن مونیخ دیگر تصمیمی برای جذب رونالد آرائوخو، ستاره بارسلونا، در تابستان پیش رو ندارد

بایرن مونیخ دیگر تصمیمی برای جذب رونالد آرائوخو، ستاره بارسلونا، در تابستان پیش رو ندارد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، عملکرد خوب آرائوخو و نقش مهمی که این بازیکن در قلب خط دفاعی بارسلونا در چند فصل اخیر ایفا کرده توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خوب جلب کرده است.

یکی از این باشگاه‌ها بایرن مونیخ است که علاقه زیادی به جذب این بازیکن ندارد و پیش از این فاش شده بود که آنها حتی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه پیشنهادی را هم برای به خدمت گرفتن او به بارسلونا ارائه کردند که با پاسخ منفی مدیران این باشگاه روبرو شد.

با این حال، بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی و آلمانی در این مدت مدعی شده بودند که علاقه بایرن به او کاملا جدی است و با وجود این که بارسا تمایلی به فروش این ستاره ندارد اما آنها تلاش‌شان را برای جذب او در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو ادامه خواهند داد.

حالا روزنامه اسپورت خبر داده است که بایرن مونیخ دیگر تصمیمی برای دنبال کردن این علاقه ندارد و پیشنهادی را برای جذب او در تابستان پیش رو به بارسلونا ارائه نخواهد کرد. آنها در صورتی چنین اقدامی انجام خواهند داد که بتوانند یک بازیکن از جمع ماتیاس دی‌‎لیخت، دایو اوپامکانو یا کیم مین جائه را به فروش برسانند.

  صحبت ژاوی در مورد بازگشت لیونل مسی: در زمان درستش صحبت می‌کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان