آتش‌سوزی‌های سریالی در سن حوزه؛ یک مظنون دستگیر شد

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، روز سه‌شنبه، آتش‌سوزی‌های متعددی در مناطق مختلف سن حوزه رخ داد که به دستگیری یک مظنون منجر شد.

یکی از این آتش‌سوزی‌ها حوالی ساعت ۹ صبح در جاده بریِسا آغاز شد و دو ساعت بعد، سه آتش‌سوزی بزرگتر در نزدیکی پارک واتسون و بزرگراه ۱۰۱ شعله‌ور شد. دود غلیظ حاصل از این آتش‌سوزی‌ها، ساکنان منطقه را نگران کرد.

به گفته شاهدان عینی، مأموران پلیس در حال گشت‌زنی در منطقه بودند که متوجه فردی شدند که در حال تلاش برای روشن کردن آتش دیگری بود. این مظنون بلافاصله دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.

مقامات در حال بررسی ارتباط این فرد با سایر آتش‌سوزی‌هایی هستند که در این ماه در South Bay رخ داده است.

در دو هفته گذشته، آتش‌سوزی‌های دیگری در نزدیکی بزرگراه ۱۰۱ و جاده اوکلند و همچنین در نزدیکی بزرگراه ۸۵ و سانتا ترزا گزارش شده بود.این آتش‌سوزی‌ها علاوه بر ایجاد خطر برای جان انسان‌ها، خسارات زیادی به منازل و مدارس منطقه نیز وارد کرده بود.

آتش‌سوزی‌های روز سه‌شنبه نیز در نزدیکی یک مزرعه و دبستان امپایر گاردنز رخ داد و باعث مسدود شدن مسیر تردد اهالی و ایجاد اختلال در رفت و آمد دانش‌آموزان شد.

آتش‌نشانان با تلاش بی‌وقفه موفق به مهار آتش‌سوزی‌ها شدند. با این حال، تا پاسی از شب گذشته، همچنان عملیات اطفاء حریق و لکه‌گیری در برخی نقاط ادامه داشت.

ساکنان سن حوزه ضمن ابراز خشم و نگرانی از این آتش‌سوزی‌های سریالی، از اقدامات سریع و به موقع آتش‌نشانان در مهار حریق و دستگیری مظنون تشکر و قدردانی کردند.

مقامات قضایی و انتظامی در حال بررسی این پرونده هستند و تحقیقات برای شناسایی انگیزه متهم و بررسی ارتباط وی با سایر آتش‌سوزی‌ها ادامه دارد.

  پلیس سن حوزه: مظنون 20 ساله به جرم تعرض جنسی دستگیر شد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان