فاجعه در سی‌وی‌اس: درگیری مرگبار بین نگهبان و مشتری!

پیام جوان: به گزارش کی تی وی یو، در یک اتفاق ناگوار، نگهبان امنیتی یکی از شعبات سی‌وی‌اس در Fremont در حین انجام وظیفه، در پی درگیری با یک مشتری، جان خود را از دست داد.

این حادثه در شب پنج‌شنبه و حدود ساعت ۱۱ شب در شعبه‌ی سی‌وی‌اسِ مرکز خرید Fremont Hub رخ داد. طبق گزارش شاهدان، نگهبان با فردی در داخل فروشگاه درگیر شده بود، اما انگیزه و دلیل این درگیری هنوز به طور دقیق مشخص نشده است.

یک از صندوقداران فروشگاه که هویتش فاش نشده، در این باره گفت که شاهد تیراندازی بوده و در زمان وقوع حادثه، افراد زیادی در فروشگاه حضور داشتند.

به گفته‌ی این صندوقدار، همه چیز از زمانی آغاز شد که یک مشتری مرد با کوله پشتی بزرگ وارد فروشگاه شد و از تحویل کوله به درخواست نگهبان امنیتی خودداری کرد.

صندوقدار در ادامه گفت که از طریق بی‌سیم به نگهبان اطلاع داده که مراقب این مشتری باشد، اما او را به طور مستقیم تحت نظر قرار ندهد.

متاسفانه، این درگیری به سرعت به خشونت کشیده شد. صندوقدار می‌گوید که این دو نفر با یکدیگر به شدت درگیر شده و الفاظ رکیک و نژادپرستانه رد و بدل کرده‌اند.

او در ادامه می‌گوید: «صدای دو گلوله را شنیدم. نگاهی انداختم و دیدم نگهبان امنیتی به زمین افتاده و در مقابل بخش لوازم الکترونیکی جان خود را از دست داده است.»

مشتری درگیر در این نزاع نیز که بر اثر ضربات چاقو مجروح شده بود، به بیمارستان منتقل شد. وضعیت او در حال حاضر نامشخص است. هنوز مشخص نشده که آیا نگهبان امنیتی ضارب را چاقو زده یا این جراحات به شکل دیگری به وجود آمده‌اند.

  نتیجه بازی سن خوزه در برابر سیاتل

فروشگاه سی‌وی‌اس در پی این حادثه به طور موقت تعطیل شد تا پلیس تحقیقات خود را در خصوص این اتفاق غم‌انگیز به طور کامل انجام دهد.

هویت نگهبان امنیتی جان‌باخته هنوز فاش نشده است.

این حادثه تلخ بار دیگر لزوم توجه به امنیت در محیط‌های شغلی و به خصوص اماکن عمومی پر رفت و آمد را به وضوح نشان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان